I love YOU! 2

5. září 2007 v 19:50 | Anett |  Frerard -> I love YOU!
Gerard
Docela jsem musel na toho Franka myslet. Co na tom, že byl teplej. Je hezkej, tak s edicím, že se s nim ani jedna holka nebaví. Slyšel jsem, že buzny jsou nejlepší lidi, citliví, poslouchavý a je s nima sranda. Ale ať už jsou jakýkoliv jsou to jen lidi! Bože Gerarde, nejsi taky trochu přihřátější? Možná, a i kdyby mě to je jedno!

S tim Frankem se chci prostě seznámit a omluvit se mu, jo a taky by nebylo od věci se ho zeptat na Mikeyho. Tvrdnul jsem ve třídě už deset minut před zvoněnim a on stále nikde! Za chvíli měla začít hodina. Konečně přišel. Spadla mi z něj čelist. Byl tak úžasně oblečenej a ještě namalovanej! Ksakru byl to fakt ten nejhezčí kluk na světě, bejt buzna, jdu do něj! Docela vystrašeně se na mě podíval. Já mu nechtěl ublížit, jen si s ním promluvit. Pak se na mě usmál a já zrudnul. Přišlo mi to dost trapný, ještě nikdy se mi to totiž nestalo, ani když se na mě usmála pěkná holka. Všiml si toho a zatvářil se polekaněji, než jsem se cítil já. Došel ke mně. Sedl si na své místo. "Já…" začal jsem úspěšně náš první rozhovor… "Jsem Gerard Way." Podíval se na mě překvapeně. "Vím kdo jseš a taky co seš. Takže jestli mi chceš nadávat tak do toho abychom to měli co nejdřív za sebou." "Já ti ale nechci nadávat, jen si chci promluvit. Vůbec nic o tobě nevim." Měl pochyby v očích. "A proč bys o mě chtěl něco vědět? To nejdůležitější ti určitě kamarádi řekli a já ti neřeknu o nic víc. Všichni si totiž myslí, že mě znají líp." Docela po mě vyjel, pár lidí se otočilo. Už jsem otvíral pusu, že něco namítnu, ale do třídy vlítnul učitel a já musel mlčet. Hodina byla děsně nudná. Na kousek papírku jsem napsal- Omlouvám se. Posunul jsem ho po lavici až k němu. Jen se na něj nakvašeně podíval. "Vždyť je to jedno." Odepsal mi. Docela mě to mrzelo, že si myslí tohle. Mě to jedno nebylo! Prostě jsem měl potřebu se mu omluvit. Tak jsem mu napsal- A nemůžeme někam po škole zajít? Chci se prostě o tobě něco dozvědět. Docela dlouho se rozmejšlel. "Ok, ale kam?" Srdce mi poskočilo radostí, co se to semnou děje? Ale taky by zajímalo kam. Pak mě to napadlo, za náma je lesík, docela dobře se tam prochází, je tam klid a dá se tam v pohodě pokecat. Napsal jsem mu. Lístek mi už nevrátil. Doufal jsem, že semnou půjde. Den se neskutečně vlekl. S Frankem jsem pak už neprohodil ani slovo. Konečně osvobozující zvonek! Všichni vyběhli ze školy, já nebyl výjimkou, pak jsem si ale vzpomněl, že jsem si s Frankem nedohodl místo, kde se sejdem. Jsem já to ale kus vola! Počkal jsem si na něj u brány. Konečně vyšel. Když si mě všiml, hodil na mě zase nevěřícnej pohled. Tomu jsem se musel usmát pro změnu já.
Frankie
Už od rána jsem měl dobrej den. Gerard mi nechtěl nic udělat, aspoň to tvrdil a já mu věřil, ani nevim proč. Napsal mi psaníčko, připadal jsem si jak na základce. Prej že se mi omlouvá a že se o mě chce něco dozvědět. Čuměl jsem jak puk! Vůbec jsem nechápal. Ale nakonec jsme se domluvili, půjdem někam do lesa tam u nich. Od tý doby co jsme se domluvili tak jsem se vznášel ve snách. Odpočítával jsem zvonění, jedno do konce. Je tady! Pak jsem si ale uvědomil, že jsme se nedohodli na místě, kde se sejdem. Vyšel jsem z budovy a všiml si ho u brány. Usmál se na mě, a v tu chvíli jsem věděl, že ho musím dostat! Má nádhernej úsměv, krásný zelený oči, černý vlasy, bledší tvář, postavu přesně akorát. Jo, tak toho budu mít i kdyby byl konec světa! Došel jsem až k němu. "Už jsem si nemyslel že bys to mohl myslet vážně." Musel jsem nějak začít. "Já myslim všechno vážně. Tak půjdem?" "Ale jo. A to, nebude ti vadit, že tě semnou může někdo vidět? Přeci jen, ostatní moji přítomnost zrovna nevyhledávají." "Neboj, nebude, stejně spolu sedíme takže to je jedno. Buď si budou muset zvyknout nebo ať si jdou." Docela zajímavé. On se semnou chtěl vážně bavit! Nevěřil jsem tomu, že bych mohl mít takové štěstí. Šli jsme docela pomalu. "Tak co bys chtěl o mě vědět?" Zeptal jsem se ho. "Ekww…" slušnej začátek… "Já vlastně bych chtěl vědět, co si měl s Mikeym?" Páni, taková upřímnost hned ze začátku. "Vlastně nic, na jednom blbim mejdanu jsem se opil víc, než jsem unesl a on se tam zjevil. Tak jsem to na něj zkusil, je to moc pěknej kluk. Ale řekl mi ne, tak jsem odešel. Pak si mě ale odchytli ti pitomci, se kterými si seděl včera u oběda a zmlátili mě." Trochu zalapal po dechu. Vcházeli jsme zrovna do nějakého toho lesa. Vážně tu bylo docela pěkně, ptáčci zpívali, sluníčko svítilo. Hodně romantické. "Jo, aha, pak to jo. Nikdy se o tom nezmínil." "Byl taky docela zlískaném, takže si to možná ani napamatuje. Což by bylo jedině dobře." Procházeli jsme kolem nějakého hřiště. "Já, nevim jestli to je vhodný, ale slyšel jsem něco o tom, že tě rodiče vyhodili." Zeptal se mě nesměle, opravdu nelhal v tom, když řikal, že mě chce poznat. "Jednou večer mě načapali s klukem. Druhej den jsem se stěhoval. Ale kvůli matce musím domu chodit každou soboru. Je to opruz. Hele bavíme se jen o mě, řekni mi něco ty!" Smutně vzdychnul. "Žiju ještě stále s rodiči a bráškou Mikeym. Rodiče pořád někam jezdí. Povětšinou jsem zalezlej pokoji. Buď si kreslim nebo piju, ale už jsem dlouho nemaloval, chybí mi to." Jeho upřímnost mě překvapila. Všichni věděli, že Gerard je nejspíš alkoholik ale jedinej já jsem to teď věděl jistě! Za tu chvíli, co jsme byli spolu venku, jsem ho docela poznal. Nevim kdo z nás je na tom hůř. "Hej, ono je už osm! Musím domu, rodiče budou mít keci." Myslim že on…. Zavedli jsme se a odešli. Cítil jsem se jinak, šťastně, hezky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | E-mail | 5. září 2007 v 19:53 | Reagovat

Nebojte lidi, rozjede se to. Jen si musíte počkat.  A kdo si počká, ten se dočká

2 ---------- ---------- | 5. září 2007 v 19:59 | Reagovat

supr pokráčko a supr příběh :)

3 Miki Miki | Web | 6. září 2007 v 13:54 | Reagovat

bejt buzna, jdu do něj!...to mě dostaloXD...jinak úža pčíběh

4 weruška weruška | E-mail | 6. září 2007 v 16:13 | Reagovat

jééé krásné jen tak dál!!!

5 pájina pájina | 6. září 2007 v 17:58 | Reagovat

nádhera

6 petra.H petra.H | 11. října 2007 v 14:18 | Reagovat

miluju buzny

7 krvavá Romance krvavá Romance | 8. září 2009 v 12:05 | Reagovat

oo,zajímavý...snad nechá toho chlastu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama