The Prisoner 2

6. srpna 2007 v 17:34 | ZyXelka |  Frerard -> The Prisoner
Když z vězení odešel Harry, bál jsem se koho mi zase strčí na celu. Harry byl docela v pohodě, vážně to s ním docela šlo. Když ke mě strčili docela mladýho kluka, byl jsem vážně překvapenej. Bachaři asi usoudili, že jsem si toho užil už dost. Byl jen o něco starší než já. Gerard Way, zabil sekuriťáka...podivný, vůbec bych to do něj neřek. Asi byl vážně ve srabu. Já vyrostl na ulici, já jsem nic jinýho než krást neuměl, on mi ale připadal jinej.

,,Hele Gerarde..." zeptal jsem se ho ráno. ,,No?" odpověděl rozespale a zamžoural na mě očima. ,,Zdáš se mi být...tak nějak...nepocházející z ulice...nevím jak to mám říct..." ,,Jo...nejsem z bohatý rodiny, jsem z úplně obyčejný domácnosti..." ,,Aha...a jak..." ,,Promiň Franku, nechci o tom mluvit." ,,Ok, jasně..." otočil se ke mě zády. V poledne nás vpustili do jídelny. Byl jsem už zvyklej, ale Gerard vypadal vyjukaně, když kolem nás pořád hlídkovali bachaři a hleděli nám do talířů. Ládoval jsem do sebe nějakou polívku a díval se přitom na Gerarda, jak se v jídle nihňá. ,,Nechutná ti?" zasmál jsem se.
Gerard zakroutil hlavou a pořád hleděl do talíře. ,,Jen jsem...vzpomínal a tak..." ,,Uhm..." zakýval jsem a soukal do sebe kus chleba. ,,Na to proč jsem vlastně začal...dělat kraviny..." ,,Nemusíš o tom mluvit když nechceš..." ,,To je v poho! prostě....znáš to špatná parta...drogy...dluhy...a pak jsem udělal tu kravinu abych měl na to zaplatit..." ,,Gerarde...proč mi to vůbec říkáš?" ,,Nevím...chci abys to věděl..." usmál jsem se. Oplatil mi úsměv a strčil si lžíci polévky do úst. Příšerně se zašklebil a vypadal, že to chce někam vyplivnout. Zasmál jsem se.,,Zvykneš si..."
Venku pršelo takže se žádná vycházka nekonala. A ruční práce a posilovna byly v jiný dny. Všichni jsme skejsli v celách. Ležel jsem na psoteli a hleděl na Gearda jak spí. Takhle pěknýho kluka jsem neviděl dlouho. Klidně oddechoval a do obličeje mu padali pramínky vlasů. Na tváři měl ještě několik modřin od setkání s velkým Tomem, ale jinak byl...vážně dokonalý...a nebo už začínám bláznit...Otevřel oči. Že by ho vzbudilo jak na něj civím? Někdy se to stává...,,Franku?" posadil se a zaměřil se na mě těma svýma zelenýma očima. ,,To tě baví pořád na mě civět?" ,,Nemám co jinýho bych mohl dělat!" zasmál jsem se. Gerard se na mě ušklíbl a zase si lehnul, otočený ke mě zády. Pak si ale povzdechl a zase si sednul. Podíval se na mě. ,,Je spousta věcí kterými se dá zabavit..."
,,A co třeba? Chceš hrát slovní kopanou?" Zatvářil se tak nějak...úchylně a vstal. Stál přímo nade mnou a já na něj zespoda hleděl. ,,Co je?" Sklonil se ke mě a chytil mě za bradu. Než jsem si uvědomil co se děje ležel na mě, jeho jazyk v mý puse. Odtrhl se ode mě. ,,Co to děláš?" neodpověděl. Lehce se nadzvedl a odhrnul mi vlasy z čela. Nedokážu ten okamžik popsat. Znal jsem ho druhý den...ale tolik mě přitahoval...byl jako čaroděj...Podíval se mi do očí. Přirazil svá ústa k těm mým až to zabolelo...líbal mě tak tvrdě...tak vášnivě...ale bylo v tom něco víc...magie...víc než jen pouhá potřeba...Rukou mi sjel pod kalhoty a začal se třít o mý...nádobíčko...zasténal jsem a zavrátil hlavu dozadu. Líbal mě na krku. Teď to bylo tak jiný než před chvílý...najednou byl tak něžný...lehce se otíral rty o můj podbřišek, ke kterýmu se zatímco tu kecám přesunul. Slabě jsem vykřiknul když mě vzal do úst. Když si z vás spoluvězni dělaj kurvu tak vás nekouří...takovou slast jsem nezažil...co jsem ve vězení...takže dlouho. Gerard pořád zrychloval. Extáze mnou projela skrz na skrz.
Gerard se posunul zpátky ke mě a a začal mě něžně líbat. Byl to dlouhý polibek...netuším jak dlouho mohl trvat...snad i půl hodiny. Když jsme se od sebe odtrhli podíval se na mě zase tím úchylným pohledem. Usmál jsem se. Překvapil mě, když mě přelezl a lehl si na bok přede mě. ,,No tak!" zavyl. A já nečekal. Stáhnul jsem si kalhoty a vrazil do něj. Gerard se zmítal a slabě vykřikoval moje jméno. Já se nezmoh na nic, jen jsem si užíval tu slast a kousal se do rtu až jsem na jazyku ucítil chuť krve.
To mě ale nezajímalo. Ještě párkrát jsem přirazil a pak se odvalil na stranu. Težce jsem dýchal, Gerard nejinak. Přituli se ke mě a položil hlavu na mou "mužnou" hruď. ,,Gerarde to bylo..." ,,Úžasný..." dořekl za mě. Asi hodinu jsme tam jen tak leželi. Hladil jsem Gerarda po vlasech a on mi zpíval nějakou smutnou písničku. Měl krásnej hlas. ,,Za deset minut se zhasíná!" uslyšel jsem hlas bachaře. Gerard se ke mě naklonil, letmě mě políbil na rty a vstal. Pár kroky přešel pokoj a lehl si do své postele. Koukal jsem na něj a moc jsem nechápal co se najednou stalo, že po mě tak vyjel. Ale nemůžu si stěžovat, mě se to rozhodně líbilo...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo tinush Emo tinush | 6. srpna 2007 v 17:49 | Reagovat

si jednotka!!!a ozaj nechces zmenit dizajn???inak tento blog bol uplne super neviem preco ho ti ************ zrusili.....

2 Denča Denča | Web | 6. srpna 2007 v 17:53 | Reagovat

hezkýýýý to s emi moc líbí!!!

3 Piratka Piratka | Web | 15. srpna 2007 v 0:13 | Reagovat

nemá chybu! teď na sebe budou mít hafec času! konečně ne žádná rychlovka, ale pěkně pomalu, s citem... :D

4 Matty Matty | 25. srpna 2007 v 20:38 | Reagovat

Achjo ta předstawa jaq Gee zpíwá jen pro mě...krása ale kdybych byla kluk taq by to bylo lepší xD Si wždycky řikam že koment napíšu k  poslednímu dílu páč stejně jen pořád chwálim xD ale to se prostě nedá!Kwásný!!

:D

5 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 18:31 | Reagovat

Tak to je úžasný, já nevím kam na to chodíte hey xD.. Ale ať už kamkoli tak to tam musí stát fakt za to xD!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama