Sk8er Boi

29. srpna 2007 v 19:14 | Anett |  Frerard -> Love dont' get rusty (sk8er boi)
Skejťák nejsem, vůbec tomu nerozumim. Takže se když tak omlouvám za nějaký nepřesnosti nebo za úplný hovadiny. Jen na ně koukám z okna…Já radši ty houpačky…
Gerard
Bydlel jsem sám s otcem a mladším bráškou v malim baráčku v klidné ulici. Teď už teda ne v tak moc klidné. Na hřišti, co bylo kousek od nás postavili skatepark- obrovskou rampu. A aby toho nebylo ještě málo tak naproti na parcele udělali dětské hříště, houpačky, klouzačky a podobný nesmysly. Připadám si jako ve zlym snu. Náš klid byl narušen. Musel jsem z okna pozorovat tu hrůzu. Nesnášel jsem skejťáky, myslej si, bůh ví co nejsou. Ve škole to jsou frajeři první třídy. Brácha byl ale nadšenej, že to tu postavily. Patří do jejich skupinky. Mikey je dost oblíbený. V oblíbenosti jsem na něj neměl ale pár kamarádů se našlo a naštěstí si mě nikdo nedobíral takže jsem si žil v pohodě. V pondělí ráno mi zazvonil budík. Nesnáším pondělky! Stěží jsem se vyhrabal z postele. Moje cesta vedle nejřív do koupelny se umýt. Pohled do zrcadla mě vyděsil, toho chlápka neznám! Vyčistil jsem si zuby a opláchl se studenou vodou. Bezva, aspoň se už trochu poznávám. Vrátil jsem se do pokoje, vzal na sebe první džínsy co mi padly pod ruku, ještě nějaký to černý tričko jsem na sebe navlík.

Došel jsem znovu do koupelny. Hmm, tak co teď? Černý nebo červený stíny? Červený, vypadám v nich ještě víc bleději. Vlasy jsem si ani neučesal, mám rád rozcuch. Škoda jen, že jsem se nechal ostříhat. Ale o ty krátký se zase nemusim tak starat J. Dobelhal jsem se do kuchyně. Mikey tam už seděl a dojídal svoje lupínky, pak nemá bejt tak hubenej když jí takovýhle hrůzy. "Brý ráno." S tou plnou pusou mu nebylo moc rozumět. "Ahoj." Odpověděl jsem. Jako správný bráška jsem si musel dát lupínky taky… Mikey dojedl, došel si pro mlíko. "Chceš taky? Nabídl mi. Jen jsem zakroutil hlavou. "Už by jsme měly jít." "Dovolíš abych aspoň dojedl?" Pokrčil rameny. Byl jsem hotov během chvíle. Vzali jsme si bágly a vyšli ven, je ještě teplo nato, že je už říjen. Dá se to přejít jen v mikině. Cestou vždy mlčíme. Poslední dobou si nemáme co říct, mrzí mě to. Došly jsme ke škole, každej zamířil ke sví skupince. Nejraději bych patřil do tý jeho. Nerad to přiznávám, ale jsem teplej a hrozně se mi líbí jeden kluk z jeho party. Řikaj mu Frankie, hrozně pěkný jméno a k němu se moc hodí. Byl menší postavy, ale měl ji sakra dobrou, teda aspoň podle toho, co jsem viděl v těch upnutejch kalhotech a přiléhavim tričku. Ruce má potetovaný. Delší vlásky, moc jsem se jich chtěl dotýkat. Velký hnědý oči, do kterejch bych se mohl dívat pořád. Ksakru vždyť já na něho zírám!!! Do háje, všiml si mě, rychle jsem se otočil a vyšel po schodech do školy.
Frankie
Konečně přišel Mikey s bráchou. Ten Gerard se mi fakt líbí. Zajímavějšího člověka jsem ještě neviděl. Má kratší, černý vlasy, v nich mu vyniknout ty jeho zelený oči. Mám rád když nenamaluje, vypadá pak ještě líp. Je docela bledej, to je zajímavý. A vždycky se zajímavě (fakt mě nic lepšího nenapadlo) oblíkne, ten ať si veme na sebe cokoli, sekne mu to. Chtěl bych se s nim seznámit, ale nevim jak. Zrovna když jsem se po něm poohlédl tak jsem ho přistihl, jak on na mě kouká, těšilo mě to. Hned ale sklopil pohled a odešel do školy. Musim se s nim nějak seznámit. "Hmm Mikey, můžu s tebou mluvit? Sám." Povytáhl obočí, ale poodešli jsme o kousek dál. "Víš, je mi to blbý, ale tudle si řikal, že tvého bráchu baví děják." Koukal na mě zmateně. "No a?" "Víš přeci, že v něm plavu, nemůžu ze školy vylítnout. Matka mě buzeruje ať se snažim, že rupnout z dějáku by bylo dost hloupí. Tak jsem si myslel, aby matka měla klid, jestli by mě nemohl tvůj brácha doučovat." Chvíli na mě jen blbě koukal ale pak se začal smát. Kluci se po nás podívaly, nechápavej výraz ve tvářích. "Doučovat? Od mého bráchy? Si děláš srandu?" "Kdybych si dělal srandu, tak se směju taky. Já to fakt potřebuju, nechci prolítnout." Jeho smích dozníval, ještě si utíral slzy. "No dobře, tak se hned nečerti. Já mu to řeknu." Poplácal mě po rameni a odešel. Byl jsem hrozně happy, konečně se s nim seznámim! Celej den jsem byl jako ve snách. Pak jsem ho uviděl na hřišti, seděl na lavičce a něco si kreslil. Když si mě všiml, tak se usmál a mávl na mě. Poslech jsem.
Gerard
Hned první přestávku ke mně nalítl Mikey, by mě zajímalo co se děje. Pak se začal šibalsky usmívat, bože co chystá? "Neuvěříš tomu, co ti řeknu." Má rád tajnosti. To bude nějaká volovina. "Tak to vyklop." "Určitě znáš mého kámoše Frankieho? Jo koukám, že znáš." Vykulil jsem na něj oči, trochu jsem nevěřil. "Potřebuje doučit děják, tak si vzpomněl, že si v něm machr. Chtěl by od tebe doučovat." Vůbec mi to hlava nebrala. Já a doučovat Franka? Bejt s nim sám? To je jako splněnej sen! A zrovna děják, tak jednoduchém předmět. "Když jinak nedáš tak se budu muset obětovat pro lidstvo." Pro mě to žádna oběť ale nebude… "Neboj, stačí jen pár hodin, myslim že to jen moc přehání." Ať je to jak chce, budu s nim sám! Zatvářil jsem se jako, že mi to je jedno. "Tak ať přijde a já ho něco doučím." "Dík Gee." Páni, takhle mi neřekl už dlouho. Rozloučil se a odešel. Tak to se podívejme, budu doučovat Franka! Zbytek dne jsem se vznášel v nebi. Šel jsem si sednout ke hřišti, doprovod mi dělal můj skicák. Kreslil jsem přírodu, samí veselý věci. To by jeden neřekl, jak vám může i blbá věc zlepšit náladu. Kouknul jsem ke škole, zrovna končila nějaký třída. Všimnul jsem si mezi nimi Franka, koukal na mě. Usmál jsem se co nejzářivěji jsem dokázal a rukou mu pokynul aby šel ke mně. Vypadal roztomile, když se rozhodoval jestli má nebo nemá jít. Pak se konečně rozhoupal a šel směrem ke mně. Obešel lavičku a stoupl si přede mě. "Já jsem Frank. Myslim, že Mikey ti řekl, co mám za problém." A pak zrudl, bylo to kouzelné. "Mě můžeš říkat Gerarde a neboj se mě, já ti nic neudělám. Mikey mi řekl, že chceš doučování z dějáku. Přikývl a sedl si vedle mě. Ztuhl jsem, byl u mě tak blízko, to jsem si ani nepředstavoval. "Tak kdy začnem?" Teď pro změnu sebou trhl on. Co to s nim je? "Já, mám volno dneska večer, kolem šestý. Budu u vás na rampě tak pak přijdu k vám." Byl docela nervózní, z čeho? Ze mě? To snad ne! "Ahoj večer." Zahuhlal a odešel. Tak tohle bylo neuvěřitelný. Ještě chvíli jsem seděl na lavičce a pak jsem nerozběhl domu, čekal jsem na večer, těšil jsem se.
Frankie
Mluvil jsem s nim! Bylo to úžasný. Má tak zajímavej hlas. Mohl bych ho poslouchat věčně. Občas jsem sebou trochu trhnul. Sedět v jeho blízkosti bylo úžasný. Připadal jsem si jak zamilovaná holka na svém prvnim rande. Něco jsem ze sebe vykoktal a odešel. Nevydržel bych sedět vedle něj déle, musel bych něco udělat. Rychlim krokem jsem došel domu a zavřel se v pokoji. Byl jsem děsně nervózní, málem jsem zapomněl na tašku s dějákem. Vzal jsem si skate a šel na rampu, naštěstí to nemám tak daleko. Kluci už na mě čekaly. Z dálky na mě něco pokřikovaly, zprvu jsem nerozuměl, ale když jsem přišel blíž porozuměl jsem. Ben se na mě podíval. "To jsem nevěděl, že seš na tom tak bledě. Kdyby ses zmínil tak ti dohodim nějakou sličnou profesorku, ne tady Waye staršího." Kluci se začaly smát, jen Mikey ho vraždil pohledem. "Nechci dopadnout jako vy pitomci," obořil jsem se "nechci opakovat jeden ročník dvakrát." "Klid vole, už mlčíme, tak půjdem jezdit ne?" Konečně rozumná řeč. Jako vždy nám diváky dělala parta puberťaček. Po chvíli jsem na sobě ucítil něčí pohled, vzhlédl jsem k domu Wayů, nějaká tmavá postava byla v okně, zamávala a odešla. Wow
Gerard
Kolem čtvrtý se Mikey sebral a šel za kamarády. Po chvíli přišel Frank, něco na něj pokřikovaly, ale on je evidentně usadil. Celou dobu jsem ho hypnotizoval pohledem. Asi po pěti minutách vzhlídnul k našemu domu, poplašeně jsem zamával a odešel. Nechci aby to vypadalo blbě. Jsem hodně nervní, připadám si jako dítě, co čeká na vánoce. Vzal jsem si skicák a vyšel před dům. Sedl jsem si na houpačku, někdy je výhodné mít dětské hřiště u baráku. Ani nevim jak dlouho jsem tam seděl, pak jsem uslyšel někoho přicházet, sedl si na houpačku vedle mě. Byl to jen Mikey, přiznávám, byl jsem trochu zklamaný… "Co potřebuješ?" Usmál se. "Já ani nevim, už dlouho jsme spolu jen tak neposeděli a nepoklábosili, chybí mi to." Jo, je to skutečně dlouho co jsme si jen tak povídali. "Mikey, já vím, že to je zlý, ale věř mi, si můj bráška takže kdyby se stalo něco zásadního tak o tom uslyšíš jako první." Tvářil se spokojeně. "Musim se vrátit. Uděláme si večer pánskou jízdu?" "Jasně." Usmál se ještě jednou a odešel. Co to mělo znamenat? Chvíli mi to vrtalo hlavou ale pak přišel Frank a já zapomněl na vše okolo. (A kdo ne?)
Frankie
Zamával mi! Viděl, že na něho koukám. Musel jsem zjistit co si o mě myslí. "Mikey?!" Pro svištěl kolem mě, pak se vrátil. "Hmm." "Je mi to blbý zase po tobě něco chtít ale chci, abys zjistil co si o mě Gerard myslí." Zajiskřilo mu v očích. "OK." Sebral se a odešel. Čekal jsem zase nějaký výlevy smíchu jako ráno, ale nic. To je nějaký divný. Za chvíli se vrátil. "Je to dobrý, prej mi řekne kdyby něco." Naskočil na skate a zmizel. Cože? Kdyby něco? To je jako by čekal, že mu Gerard řekne, jak moc mě miluje. Nu což, byl čas jít na první hodinu doučování.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | 29. srpna 2007 v 20:29 | Reagovat

*slint*...vypadá to skvěle :P

2 Anaj Anaj | 29. srpna 2007 v 20:46 | Reagovat

Takto to useknut! To nie je fer :D

3 Dannie Dannie | 29. srpna 2007 v 21:28 | Reagovat

som zvedava na tu hodinu doucovania :D rychlo pokracko :))

4 Zuziky Zuziky | Web | 29. srpna 2007 v 21:40 | Reagovat

No teda, už aby bylo to doučování XD Fakt, rychle pokráčko, je to skvělý! :o)

5 Benji Benji | Web | 29. srpna 2007 v 22:04 | Reagovat

taky se těšim na to  doučko :D woahaá

6 Mispulee Mispulee | Web | 29. srpna 2007 v 22:48 | Reagovat

héj to ne.. rychle pokráčko!! :D

7 blablabla blablabla | 30. srpna 2007 v 17:14 | Reagovat

proč ste to tak usekli?toje hrůza pokráčko a doučko

8 Dee Dee | 30. srpna 2007 v 21:25 | Reagovat

hohohooooooooo já mám z dejáku ždy 1 ale viem velké ho*no.....aj ja sa cem doučovať.......ešte treba vybaviť ten časový posun, miesto mojej existencie a nejakú dobrú vílu.....hehehe

9 Pája Pája | 3. září 2007 v 18:04 | Reagovat

Vypadá to opravdu mooc dobře !!!!

10 Geenka Geenka | 6. listopadu 2007 v 20:13 | Reagovat

Frankie mikey a banda hoprdů s prknem na kolečkách hej luxusní XD

11 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 22:14 | Reagovat

Mňam, to zas shltnu:P xD...

12 K@tk@(Gee<3) K@tk@(Gee<3) | 26. března 2008 v 18:29 | Reagovat

Já měla z dějáku od 1. do 5. třídy za jedna,ae teď,v šestej sem měla w pololetí za tři XDXDNESNÁŠIM DĚJÁK...FUCKING HISTORY!!!XDXD

13 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | E-mail | 5. srpna 2008 v 15:30 | Reagovat

je to super , to sami paci :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama