Na rozcestí IV.

6. srpna 2007 v 17:31 | ZyXelka |  Frerard -> Na rozcestí
Gerard však nemohl usnout. A Mikey asi taky ne. Gee civěl do prázdna a přemýšlel. Chtěl to Mikeymu vysvětlit, chtěl mu říct, že si pomocí Franka nezvedá sebevědomí, chtěl mu dokázat, že ho miluje. Ale nevěděl jak. Nechtěl aby si o něm Mikey myslel, že je hajzl co Franka využívá. Gee se zhluboka nadechl. ,,Vážně ho miluju Mikey." neozvala se žádná odpověď. ,,Kurva je mi jedno co říkáš, nebo co si myslíš. Nevzdám se ho, ani kvůli tobě ani kvůli nikomu jinýmu." řekl Gerard naštvaně. Mikey pořád mlčel.
,,Hmmmm." zamručel po chvíly. ,,Hmm? Hmm? Nejdřív mě takhle vyfuckuješ a teď řekneš jen hmm?" rozčiloval se Gerard. ,,Sorry brácho. Ale fakt nevím co si mám myslet. Rozejdeš se s Elizou a teď šukáš Franka. Nepřipadne ti to divný?"Teď byl pro změnu ticho Gee. Nevěděl co na to má Mikeymu odpovědět. ,,Nevěděl jsem, že jsi teplej..." ,,Já nejsem!" ,,Fáákt?" protáhl Mikey. ,,Kurva..." zaklel Gee. ,,S jiným chlapem než Frankiem bych nespal." Mikey se zasmál. ,,Nemůžu uvěřit o čem se teď spolu bavíme. Je to tak absurdní...ty a Frank..bože.." Gerard vztekle zavrčel. Ale alespoň o tom s Mikeym mluví. ,,Jaký to vlastně je Gee?" ,,Co?" ,,Dělat to s chlapem? Lepší než s ženskou?" ptal se Mikey se sarkasmem v hlase. ,,S Frankem...je to to nejlepší co jsem kdy zažil..." ,,Takže...nech mě přemýšlet...kdybych ti sem zítra přived kluka kterej bude tisíckrát krásnější než Frank, tak by ses s ním nevyspal?" ,,Mikey ty jsi fakt úplnej debil." ,,Ne! Odpověz!" ,,Ne! Nevyspal! Ani bych nemoh!" ,,Jasně..." pousmál se Mikey. ,,Tak dobrou noc..."

,,Kluci máte půl hodiny, jo?" ,,Jasně." Mikey se rozcvičoval a vyhýbal se hovoru s Gerardem i Frankem. ,,Co mu je?" zeptal se Ray Franka a ladil si kytaru. ,,Nic..jenom..asi se blbě vyspal." pokrčil rameny Frank. Gerard se rozespívával. ,,Bobe kde máš paličky?" ,,Co?" ,,PALIČKY VOLE!" žduchnul Ray do Boba. ,,Někde se tu válej." ,,Hele máme 3 minuty, chceš do těch bubnů mlátit rukama?" ,,Ne vole...asi je dali vedle bubnů..." ,,Hele nebudu riskovat, že začne koncert a ty nás stopneš, sorry kluci, ty podělaný paličky tady nejsou.!" ,,Ok já tam jdu..." zamručel Bob. Z haly se ozval šílený křik. Bob se za chvíly objevil ve dveřích. ,,Jo jsou tam." ,,Tak jdem." zevelel Gerard. Vyběhli na podium a přivítal je jako vždy ohlušující křik. Tohle byl zase koncert jako každý jiný. Jen po krátký pauze. A taky s tím rozdílem, že Frank s Gerardem se k sobě vůbec nepřibližovali. I když to dělali vždycky, tak nějak nechtěli být podezřelí. Abychom však byli upřímní, to že se k sobě ani jednou za koncert nepřiblížili bylo tisíckrát víc podezřelý, než kdyby si přímo na pódiu dali francouzáka.
,,Hele Rayi udělej pizzu." zamumlal Bob a na chvíly odtrhnul oči od malé televize upevněné na jedné ze stěn tourbusu. Ray jen vytočil oči v sloup a vydal se udělat pizzu. ,,Frankie, nejseš unavenej?" ,,Ne, proč?" ,,Vždycky po koncertech padneš rovnou do postele a teď tady čučíš na bednu." vyzvídal Bob. ,,Nevím, nejsem unavenej." Mikey seděl vedle Boba a zasmušile hleděl do svýho notebooku. ,,Kluci, mám novinku. Prej se rozpadáme." zvolal. ,,Fáákt jo?" ozval se Rayův hlas z kuchyňky. ,,Tady píšou, že prej se Frank s Gerardem tak na nože pohádali, že pokračování kapely je nemožné. Dokazuje to i odtažité chování hudebníků při koncertě." Frank se plácnul do čela. ,,Ježíši..." zavyl Gerard.
,,Co si ti lidi nevymyslí." zachechtal se Bob. Mikey se však zamračil a napsal ke článku (samozřejmě pod cizím jménem) komentář. Zaklapl notebook. ,,Jdu spát." a zavrtal se do postele. (ehm všichni víme jak vypadají z LOTMS...ať to tady zbytečně nepopisuju). ,,Co mu je? Není v přechodu?" zachechtal se Bob. Gee jen pokrčil rameny. Ray přinesl pizzu. Frankie si vzal speciální kousek ze kterýho byl oškrabanej celej vršek pizzy a byl na něm jen Rayem přidaný kečup a sýr. ,,Dobrý." zvedl palec Frank. ,,Jo, povedlo se ti skvěle namačkat čas na mikrovlnce!" zesmál se Bob. Ray se jenom zašklebil. ,,Tak co hoši, jde se spát?" Bob vstal a lehl si do postele. ,,A vy?" ,,Ne, ještě mám něco v televizi." odpověděl Frank. Gerard jen zakroutil hlavou.
Chvíly jen spolu hleděli na televizi. Byli trochu nesmělý. Gerard se cítil hloupě, protože věděl, že Mikey je pár metrů od nich a možná ani nespí a napíná uši. Frank se odhodlal první. Přichoulil se k Gerardovi. Gerard ho hladil po vlasech. ,,Na co kurva čekáš." zašeptal mu Frankie do ucha. Gerard přitiskl svá ústa na ty Frankova. Fee se o něj začal třít. ,,Vím, že bych to neměl říkat, ale jsem strašně nadrženej." zašeptal Gerardovi do ucha. Gee strčil Frankiemu ruku do kalhot a začal ho uspokojovat. Frankie tiše sténal. Gee cítil jeho horký dech na svém krku a rozvášňilo ho to víc, než je zdravé. Frankie si sedl obkročmo na Gerarda. ,,Ne..tady ne Frankie.." zašeptal Gerard. Frankie zklamaně slezl z Gerarda. Vyslékl se ze všeho oblečení až na boxerky. Mrkl na Gerarda a zavrtal se do postele nad Boba. Gerard Frankieho napodobil. ,,AAah Gerarde co tady děláš?" zeptal se šeptem Frankie a skrýval smích. Gerard se jen ironicky zasmál. Na nic se neptal a přilepil se na Franka. ,,A co hodláš dělat teď?" zeptal se se smíchem Frankie když se po dlouhé době Frankovi a Gerardovi rty od sebe oddělily. ,,Sleduj." řekl Gee a posunul se dolů. Stáhl Frankovi boxerky do kolen a vzal ho do ůst. Něžně "ho" masíroval jazykem. Frankie sténal. Možná až příliš hlasitě. Ale ani jeden z nich na to teď nechtěl myslet. ,,Už to nevydržím Gee..." řekl prosebným hlasem Frankie.
Gerard se posunul zase výš a políbil Frankieho na krku. Stejně jako předtím Frankiemu stáhl i sobě trenýrky do kolen. Objal Franka kolem jeho zpoceného pasu. ,,Miluju tě." zašeptal mu chrčivě do ucha. Frankie se jen prohnul když do něj Gerard zajel. ,,Ahhh ano..." zašeptal Frank. Gee neustále zrychloval. Nepouštěl jeho pas a s nadšením poslouchal Frankovi chrčivé steny. Najednou se to stalo. Jejich mysl zaplavila vlna extáze a oni nemysleli na nic jiného než na tenhle okamžik. Těžce oddechovali ale svoje pozice nezměnili. Gerard funěl Frankovi do ucha. Zachychotal se. ,,Gee to lehtá." ,,Buď tiše Frankie..." zašeptal Gerard. Z pod postele se ozval smích. Oba stuhnuli. ,,Vy jste to teda rozjeli hoši..." smál se Bob. První se vzpamatoval Gerard. ,,Eh co myslíš Bobe? my s frankem jsme si pouštěli z Mikeyho notebooku jenom takový dost zajímavý..."
,,No jasně, malej problém je, že Mikeyho notebook mám u sebe já, volové." Zasmál se Bob. ,,Nebojte hoškové já to na vás nepovím." řekl s takovým tím teploušským akcentem. No super, pomyslel si gerard, ví to Bob, Mikey...ještě Ray a ví to celá kapela...Gerard se zamračil a vylezl z Frankovi postele. Zalezl do té svojí a civěl do stropu. Přemýšlel, už zase. Jak to s nima bude? Nechtěl aby se kvůli nim rozpadla kapela...Nechtěl Frankieho skrývat, ale co by na to řekli lidi? Co by na to řekli Frankovi a Gerardovi rodiče? nechtěl si to ani představovat...A ikdyž Gee nebyl gay, nebo si to o sobě alespoň nemyslel, bál se hlavně toho, že se to dozví jeho táta. Ten byl už proti tomu, když si na koncert namaloval oči, nebo když ho v I'm not okay políbil Frankie...
,,Vstávej! Cos v noci dělal!" třásl s Gerardem Ray. Ten jen vykulil oči. Nebyl to všechno jen sen? Vstal, zařídil si základní hygienu..xD..a začal si myslet, že se mu to vážně všechno jen zdálo. Stačil však jen jediný pohled na Boba a bylo mu jasný, že to byla realita. Bob se svíjel smíchy kdykoliv se Frank a Gerard objevili ve stejný místnosti. Mikey po nich zase vražedně vzhlížel. Jen Ray si jako vždy ničeho nevšim. ,,Jsme tady pánové..." zvolal řidič. Kluci vystoupili a spolu se svými kufry se nahrnuli do hotelu. Bob se rychlým krokem přesunul k recepci. ,,Prosím vás, nemáte volnej dvojlůžkovej pokoj?" Recepční kývla. ,,Ok, tak mi jeden dejte." Po chvíly vysmátý Bob přiklusal k Gerardovi a Frankovi. ,,Tady máte kluci, a ne že mě vzbudíte!" významně na ně mrkl a zase se rozesmál na celé kolo. ,,Ty seš debil..." procedil mezi zuby Frankie, přesto se však do společného pokoje nastěhovali. Mikey to věděl, Bob to věděl..a Ray..tomu nikdy nic samo nedojde.
A tak to pokračovalo asi další tři týdny. Všichni dělali, že o ničem neví. Samozřejmě Ray...ten nic nepředstíral, ten skutečně nic nevěděl...ale Mikey byl čím dál víc zasmušilý. Pokaždé, když se Frank a Gerard stěhovali do jediného pokoje, propadlo se jeho obočí ještě níž než obvykle. Bob se zase rozřehtal na celé kolo. Nebral to moc vážně. Za to Mikey ano. Chtěl aby to bylo jako dřív. Tenhle vztah Franka a Gerarda se jako pavučina proplétal skupinou a ničil ji. Tak to bral Mikey. Nikdo nevěděl nad čím celé dny dumá. Přemýšlel jak ten vztah roztrhat. Zničit. Smést z povrchu zemského. Tak aby to bylo jako dřív...aby bylo všechno jako dřív...
,,Mikey? Nevíš kde mám ponožky?" ,,Zeptej se Franka..." zavrčel Mikey jen a ani se na Gerarda nepodíval. ,,Ok..." zamručel Gerard a otočil se k Mikeymu zády. ,,Mikey...co to s tebou je? Nepromluvíš s Gerardem ani slovo..." ptal se "nejvnímavější" člen skupiny Ray. ,,Ale nic...jen...jsem na něj trochu nasranej..." pokusil se o úsměv Mikey. Ray pokrčil rameny. ,,Když mi to nechceš říct..." a zvedal se k odchodu. ,,Počkej!" chňapnul ho za rukáv Mikey. ,,Né...já ti to řeknu.." Ray vyvalil oči a posadil se. ,,Jsem nasranej...protože...Gerard a Frank ničí skupinu..." ,,Ničí? Jak ničí? Jsem si nevšim..."
,,Ty si nevšimneš nikdy NIČEHO!" zahučel Mikey. ,,Fakt? Mě se ani nezdá..." ,,Ty seš vůl Rayi..kdybys nebyl poleno tak by sis dávno všim, že Frank a Gee..." zasekl se. Ray na něj jen valil oči. ,,Poznal bys, že Gee a Frank spolu spí." zašeptal. ,,CO?" zahulákal Ray. ,,Drž hubu...nemusej vědět, že jsem ti to řek..." Ray lapal po dechu jako ryba na suchu. ,,Oni dva? Spolu? Jako, že...jako teplouši?" soukal ze sebe šeptem Ray...Mikey jen přikývl a jeho tvář opět potemněla. ,,Ničí kapelu...tím co dělají...rozdělují nás..." zavrčel Mikey. ,,Ale..." ,,Žádný ale! Musí to skončit! Musí to být jako dřív, chápeš?" valil oči Mikey a hlas se mu hystericky zvyšoval. ,,Klid Mikey...něco vymyslíme..." uklidňoval ho Ray.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 13:24 | Reagovat

Ježiši chudák Ray xD...

2 Ivča Ivča | Web | 4. března 2008 v 12:16 | Reagovat

je to možný, proč já se tak blbě u všeho směju, ale teď to už opravdu začíná bejt vážný :)

3 Nikita Nikita | 26. dubna 2008 v 21:28 | Reagovat

ježiši chudáčkové!!!snad to dobře skončí!!!

4 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | 8. srpna 2008 v 14:22 | Reagovat

no srabi :D dufam ze to nezniciia ten vztah GEEho a Frankieho :-/..

5 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 11. srpna 2008 v 22:11 | Reagovat

jej mužete mi řict proč se tak blbě chlamu když to Mikey řek Rayovi???

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama