Na rozcestí III.

6. srpna 2007 v 17:29 | ZyXelka |  Frerard -> Na rozcestí
,,Sakra bolí mě hlava." řekl Frankie když se probudil. Podíval se na hodiny. Bylo půl druhý odpoledne. ,,Kurva to byla noc." zamručel tiše. Posadil se. Snažil se roztřídit se myšlenky. Ohlédl se za sebe. Gerard ještě spal. Spokojeně chrněl roztažený po celé posteli. Frankie se zachychotal. Některým lidem to ve spánku slušelo, Gerard jeden z nich rozhodně nebyl. Frankie vstal a přemýšlel kde má oblečení. Napadlo ho, že tím místem by mohla být třeba koupelna. Vyšel z pokoje a cestou chňapnul ručník, který se válel na chodbě.

V koupelně našel svoje oblečení. Navlékl si trenýrky, roztrhaný jeany a černý tričko s nápisem Kill 'Em All. Ještě si vyčistil zuby a obličej opláchl studenou vodou. Pořád si nepřipadal probuzený. Vlasy si ani nečesal a nechal je být. Z nedaleké ložnice se ozvalo rozespalé mručení. Gerard je už vzhůru, nebo brzy bude. Frankie se vrátil zpět do ložnice a lehl si vedle rozespalého Gerarda. ,,Tak co? Už jsi vzhůru?" Gerard se zamračil a něco nesozumitelně zamumlal. Frank se znovu zachychotal a posadil se obkročmo na nahého Gerarda ještě před tím, než se stačil otočit na bok. ,,Nemyslíš, že už jsi spal dlouho?" ,,Za to ty jsi nějakej hyperaktivní." zašklebil se Gerard a pokusil se ze sebe Frankieho shodit. ,,O ho hóo." zachechtal se Frank. ,,Tak tos neměl dělat." Vzal Gerardovi ruce a přirazil je k posteli. ,,A co budeš dělat teď?" uculoval se Frankie. Gerard nahodil zamyšlený obličej.
,,A co třeba tohle?" mocně sebou švihl a než stačil Frankie cokoliv udělat pozice si vyměnili. Frankie byl příliš lehký...a malý...,,A co teď budeš dělat TY!" zasmál se Gerard. Frankie na Gerarda udělal psí oči. ,,Budu prosit aby mě pan Way pustil?" ,,A co když tě pan Way nepustí?" ,,Néééé!" zavřískal Frankie a začal sebou házet. Byla to hloupá dětská hra. ,,Nemáš šanci!" zasmál se Gee. Frankie si povzdychl. ,,Chceš mě snad mučit?" ,,Ano, budu tě mučit." řekl hlubokým hlasem Gee a snažil se dusit smích, aby působil víc hrozivěji. Gerard se naklonil k Frankovi a lehce mu olízl rty. Frankie byl tiše a čekal co Gerard udělá. Gerard přiblížil svoje rty k těm Frankovým na vzdálenost pár milimetrů. Frankie se kroutil a natahoval aby mohl Gerarda políbit. Ten se ale stále držel v určité vzdálenosti. ,,To je to nejhnusnější mučení, který jsem kdy zažil." řekl Frankie a přerývaně dýchal. Gerardovi hráli v očích veselé jiskřičky.
Odtáhl se od Frankových rtů (Frank vypadal dosti zklamaně) a začal ho pomalu líbat na krk. Jazykem masíroval štíra, kterého měl Frankie vytetovaného na krku a Frankie se cukal čím dál víc. To šimrání ho pěkně rozpálilo. Chtěl se už Gerarda pořádně dotknout. Gerard stále držel Frankovy ruce a ústy pomalu přejížděl ze štíra k jeho uchu. ,,Ucho ne! Prosííím...! " zachychotal se Frank. Tahle prosba byla zbytečná, Gerard se uchu vyhnul a jemně ho políbil na třesoucí se oční výčka. Frankie se začal vzpouzet. ,,Šššš..." zašeptal Gee. Slíbal celou jeho tvář a pak se konečně dostal ke rtům. Ještě chvíly se jich dotýkal jen letmo. Frankie se chvěl a hlasitě vydechoval. Tahle hra se jim oběma líbila. Konečně se jejich rty setkaly. Gerard pustil Frankovy ruce a ty hned začali putovat po jeho zádech. Líbali se vášnive a tvrdě. Tiskly na sebe svá ústa tak mocně, až je to muselo bolet. Oddělili se. Gerard pohladil Frankieho po vlasech. Dívali se zpříma do očí. V tuhle chvíly nebylo třeba slov, všechno si sdělili očima.
Gerard se k Frankovi víc přitiskl a znovu ho políbil. Frankie vzdychal do Gerardovy pusy a nemyslel na nic jiného, než na tenhle okamžik. Frankie hladil nahého Gerarda po zádech a skrz polibky prosil o víc než jen o mazlení. Gerard ho vyslyšel. Před chvílí oblečené tričko a kalhoty z Franka málem strhnul, stejně tak trenýrky. Gee se na Franka znovu vrhnul. Líbal ho jako nikdy předtím a hladil ho na podbřišku. Frankie si lehl na břicho a prohnul se neuvětitelnou slastí, když do něj Gerard pomalu zajel. ,,Oh lásko..." zašeptal tiše do zmuchlaného prostěradla. Gerard hlasitě sténal, Frankie stejně tak. Pohybovali se v souznění stále rychleji. Křičeli vzájemně svá jména. Zarývali nehty do všeho v okolí. Byli jako šílení, a přesto v tom všem byla čistá láska. A pak to přišlo, slastné vyvrcholení. Oba křičeli jako by to bylo poprvé. Padli vedle sebe a těžce dýchali. Frankie se schoulil k Gerardovi do náručí. ,,Miluju tě." zašeptal mu do ucha Gerard. Frankie se k Geemu přitiskl ještě víc. ,,Miluju tě, MILUJU TĚ!" odpověděl Frankie. Gerard líbl Frankieho do vlasů a pohladil ho po spocených zádech. Ta magika, která mezi nimi teď panovala se nedá slovy vyjádřit. Cítili se tak blízcí, jako by si snad četli myšlenky. Frankie se narovnal a líbnul Gerarda na mokré čelo. ,,Měli bychom se...asi umýt." řekl tiše jako by se bál prolomení té křehké skořápky okamžiku. Gerard se usmál a vstal.
Frankie posbíral svoje věci a nechal Gerarda samotného v ložnici. Gee vytáhl ze skříně roztrhané jeany, černé triko s nápisem MISFITS, obyčejné černé trenýrky a ponožky. Nechtěl Franka rušit když se umývá. Posadil se vedle dveří a poslouchal jak si zpívá :,,He took Ed there but refused to go in They boy knew what was about to begin she had the power to avenge the dead
It cost your sould, now come with me Ed." Gee se zasmál. Zvuky koupelny utichly. Gee poslouchal rachotění Frankova pásku a pak vyšel v celé kráse ven z koupelny. Mokré vlasy měl delší než obvykle. ,,Už můžeš." řekl a rozkošně se zasmál. Gerard se s námahou postavil a vešel do koupelny. Frankie se chvíly díval jak se vysléká. Pak se otočil a přešel do obýváku. Rozvalil se na pohovku a zapnul televizi. Z rohu pokoje se ozvalo zazvonění telefonu. Frankie neměl náladu na to telefon zvedat. Tak jen ležel a čekal dokud se nezapne záznamník. ,,Pííííp. Nevím kdo jsi, takže vám neřeknu moje jméno, sakra bůh ví od koho máte tohle číclo. Jo ale zanechte vzkaz jo? Píííp." promluvil záznamník Gerardovým hlasem. Frankie se zasmál. Něco takového by měl nahrát na jeho záznamník. ,,Háló? Kurva Gerarde já vím, že tam jsi. Tady Ray! Chci tě jen varovat, byla u nás Jamia a Krista ta blb...teda chci říct má drahá Krista jí vyžvanila, že je Frank nejspíš u tebe. Byla docela nakvašená, takže ať už tam vy dva provádíte cokoliv, hlavně se dejte do pořádku, jo?
Hlavně doufám, že jsi zase nenechal Franka se ožr...teda chci říct žes ho snad nenechal opít. Takže, držte se. Pííííp" Frankie valil oči na záznamník. Gerard vylezl z koupelny a vypadal podobně vyděšeně jako on. ,,CO budeme kurva dělat?" zahulákal Frankie, vyskočil z poohovky a rozčileně rozhazoval rukama. ,,Všechno je v pohodě Franku! Co bychom dělali? Všechno je v pohodě, nic se nestalo!" snažil se ho uklidnit Gee. ,,Ale ona...co když to pozná...uvidí něco..co nás prozradí." Gerard přiklusal k Frankovi. Chytil ho za ruce a podíval se mu do vyděšených očí. ,,Nic se nestane. Je to tvoje..ehm..snoubenka a budeme se chovat úplně normálně rozumíš?" řekl Gee tónem vysokoškolského profesora. ,,OK." řekl jen Frank a přitiskl se k Geemu co nejvíc mohl. Objal ho a vzhlédl prosebnýma očima vzhůru, k Gerardovi.
,,Ale já...bude chtít...abych šel domů..já nechci! Chci být s tebou, Gerarde...konečně jsem se cítil...ve správnou dobu na správném místě..." ,,Taky bych si to přál, ale víš, že to nejde Frankie." přerušil ho Gee. ,,Prosím, řekni, že nás nerozdělí." prosil Frank. Gerard byl trochu překvapený tím jak se Frankie choval. Považoval za přehnané takhle se strachovat. Nic se přece neděje! ,,Nerozdělí nás, Frankie, já ti přísahám, že budeme vždycky spolu." ,,Jen aby."zešklebil se Frank a zdálo se, že prvotní panika ho opouští. Gerard se natahoval, že Frankieho naposledy políbí, než si jej "vyzvedne" Jamia. K tomu nedošlo. Ozvalo se prudké zabouchání na okno. Stála tam Jamia a dívala se na ně zlobným pohledem. ¨Kluci od sebe vyděšeně odskočili. ,,Vidíš to Franku? Měl si nechat ty rolety zatažený..."
Jamie šlehaly z očí blesky. Gerard se ještě jednou podíval na Frankieho a pak šel raději otevřít. ,,Ehm..ahoj Jami..." řekl Gee. ,,No jasně..." odbyla Jamia Gerarda a mašírovala si to přímo k Frankovi. Frank stál jako zařezaný...jen se mračil. ,,MŮŽEŠ MI ŘÍCT, PROČ JSI ZASE UTEK?" Frank se usmál...bál se toho, že by Jamia mohla z toho co viděla, něco vyvodit. ,,Co je tu k smíchu?" haštěřila. ,,Bože uklidni se! Jsi jako moje matka!" vyštěkl Frankie. Jamia se zarazila...nebyla zvyklá, že by jí Frank odporoval. Gerard se lehce pousmál když uviděl Jamiin šokovaný výraz. ,,Takže co teď hodláš dělat?" řekla Jamia klidnějším tónem. ,,Nemohli bychom si...víš..." kývla hlavou směrem k Gerardovi ,,promluvit o samotě?" zeptala se a přitiskla se k němu. Frank ji hrubě odstrčil. ,,Bože Franku, co je s tebou?" ,,Nechci se k tobě vrátit...nechci s tebou mluvit!" ,,Cože..Frankie..." Frank se na ní zamračil a rychle odkráčel..kam jinam než do koupelny kde se opět zamknul.
,,Franku!" Gerard tu scénu jen sledoval...nechtěl do toho zasahovat...chtěl vidět jak se s tím Frankie vypořádá...Jamia se k němu otočila. ,,Co si mu řek? Co jsi to s ním udělal?" vyštěkla histericky a zrudla. Přistoupila k němu a chytila ho pod krkem. Gerard se jen pousmál. Vzal její ruku a stáhl jí dolů. ,,Být tebou, tak si moc nedovoluju. Máš štěstí, že já holky nebiju." procedil mezi zuby Gee. ,,Co si s ním proved?" rozplakala se Jamia. ,,Co si s ním proved ty zkurvysyne..." ,,Já? Nic...měl tady jenom čas k přemýšlení..." ,,Tak už kurva vypadni Jamio...pro věci si přijedu později!" ozvalo se z koupelny. Jamia si utřela slzy. ,,Tak buď alespoň takovej chlap a řekni mi to do očí!" Frank vyšel z koupelny. Melodramaticky si strhl snubmí prsten z ruky a hodil ho k nohám Jamii. ,,JE KONEC!" řekl klidným hlasem a díval se já přitom do očí. Tohle byla scéna jako z nějakýho romantickýho filmu...jen ta tklivá hudba tu chyběla...
,,Ty sráči...zkurvenej sráči..." řekla jen a rychlým krokem odešla z Gerardova bytu. Práskla dveřmi. Gerard se podíval na Franka. Ten jen pokrčil rameny a zvedl ze země snubní prsten. Strčil si ho do kapsy a s naprostým klidem si sednul na pohovku a začal sledovat televizi. ,,Franku..." ,,Ne...je tam...moc zajímavej pořad..." řekl Frank tiše. ,,Proč jsi to udělal? Proč jsi ji nechal? Říkal jsem přece, že..." ,,Ale takhle to já nechci, chápeš? Nechci jenom sex...na ten zvysoka seru! Neunes bych tu představu, že...že bych se měl po turné a několika měsících s tebou zase vrátit k ní..a...a..." Svěsil hlavu...chtěl tak moc lásku..ale v hloubi duše věděl, že to nikdy nebude takové jak by si přál..vždycky se budou muset zkrývat...vždycky...,,Franku..." řekl jen Gee a posadil se vedle něj, objal ho kolem ramen. Frank si o Gerarda opřel hlavu. ,,Tak tomuhle ty říkáš zajímavej pořad?" zachechtal se Gee...právě tam běžel dokument a rybaření...
***
o 14 dnů později
,,Franku?" ,,Co je..." zamručel v odpověď do propoceného polštáře. Byla ještě tma. ,,Měl bys už vztávat..." ,,Kurva kolik je hodin?" ,,Půl čtvrtý..." ,,Ahhhh..." zívl Frankie a narovnal se. Gerard seděl na kraji postele. Byl už oblečený a usmíval se. ,,Tak dělej, nechci abychom přijeli na letiště jako poslední..." ,,Jasně..." protáhl se Frankie. Gee mu hodil nějaký oblečení. ,,Obleč se a pak přijď dolů, jasný?" řekl Gerard tónem, jako by to snad říkal nějakýmu dementovi. ,,Ok, jasně..chápu..." mávl rukou Frank. Gerard odešel. Frankie na sebe rychle naházel oblečení, v koupelně si ještě rychle vyčistil zuby. Gerard seděl v kuchyni a jedl nějaký cereálie. ,,Na...vezmi si..." houkl gee a přisunul misku k Frankovi, když se posadil. Mlčky seděli a jedli. ,,Uhm..." zamručel nejistě Frank. ,,Co je?" ,,Já jen...přemýšlel jsem...jak...to uděláme...v hotelech...." Gerard se zasmál. ,,Frankie...na to je ještě brzo myslet...uvidíš, zařídíme se podle toho, jak ty hotely budou vypadat, ok?" Frankie kývnul a upřel pohled do misky kde už zbývalo jen trochu mléka. Z před domu se ozvalo zatroubení. ,,taxík už je tu...jdem Frankie..." pobraly několik kufrů, vyšli ven a nastoupili do taxakáry. ,,Takže na letiště hoši?" zeptal se taxikář. ,,Yeah..." řekl Gee..uhm a jelo se...
Na letišti byli první. Po pár minutách se k nim přišinul Ray. ,,Hoši..jste tady nějak brzo...to je doost podezřelí.." zasmál se Ray. Gee a Frank se na sebe podívali. ,,Ty seš podezřelej...že..že máš tak malej kufr...to ti Krista asi zapomněla do kufru přibalit svou obrovskou fotku, co?" zašklebil se Frank. Ray se zamračil. ,,Aaah jo, Franakie, ty seš prostě odborník na hloupý vtipy..." Frankie se zachychotal. ,,Gerardovi se líbí, že jo?" šťouchl Fee do Gerarda loktem. Gerard rychle zakýval hlavou a Ray vytočil oči v sloup. Bob a Mikey přišli zároveň. Když se sešli i ostatní lidi z crew šlo se na letadýlko..jako by čekalo jen a jen na ně...xD
Frank a Gee seděli samozřejmě vedle sebe. Frank se chychotal Bobovu zhnusenému obličeji, když mu Ray začal vyprávět o tom, jaká byla návštěva Kristiných rodičů. Netrvalo dlouho a vzlétli. I přesto, že Ray pořád něco mlel Bob rychle usnul. Ray když si uvědomil, že ho nikdo neposlouchá taky to zabalil. Polovina letadla spala. Mezi nimi i Gerard. Jen Frank koukal z okýnka na spoustu mraků. Šťouchl do Gerarda. ,,Gee vzbuď se..." šeptal mu do ucha. Odněkud zepředu se ozvalo Rayovo zachrápání. ,,Frankie...uhm...co je?" otevřel oči Gerard. ,,Já se hrozně nudím..." ,,Aaah Frankie..nebuď jak malej.." šeptal Gerard. Frankie se tiše zasmál a začal Gerardovi hladit stehno. ,,hey co to děláš!" zhrozil se Gee a byl hned vzhůru. Frankie se smál a políbil ho. Líbali se několik minut. Když se od sebe oddělili oba těžce dýchali. ,,Gerarde...pojď se mnou na záchod..." žadonil Frankie. ,,Ne...vážně Fee, tohle ne..." řekl Gerard. ,,Ach jo.." povzdechl si Frank a sundal ruku z Gerardova kolena. Let se táhnul jako smůla...Frankie nakonec taky usnul, a když konečně doletěli do Londýna, byl docela zmatený, že už jsou na místě.
,,Kluci....tohle je docela dobrej hotel..." zahlaholil Brian a všichni si to do něj šinuli. Zastavili se u recepce. ,,Promiňte...máte tady dvoulůžkové pokojéé?" zeptal se nevinně Frankie. ,,Samozřejmě, že ano!" odpověděl pohoršeně recepční. ,,Musím se Vám omluvit.." recepční mluvil k Brianovi. ,,ale budete muset zpát opravdu v dvojlůžkových pokojích..." Frankie zatleskal rukama. ,,Hurá..alespoň bude pokec, že jo Gee?" Gerard pokýval hlavou a usmál se. ,,Ok..." řekl Mikey. ,,Já spím s bráchou, Ray s Frankam a Bob...Bob no to je už jeho věc." zazubil se. ,,Néé..já chci spát s Gerardem!" zahulákal Frankie. Všichni se na něj překvapeně otočili. ,,Eh...je s ním sranda..." špitl a začal si prohlížet svoje boty. ,,V žádným případě Franku, nespali byste, jen kecali. A my musíme mít na koncert ENERGII!" řekl Mikey. Gerard jen pokrčil rameny a následoval Mikeyho do jejich pokoje. ,,Kurva..." zašeptal Frank.
,,Tak dobrou Gerarde..." řekl Mikey a zhasl lampičku vedle nádherné postele. ,,Jo..dobrou Mikey..." řekl Gee a lehl si na záda. Přemýšlel, doufal, že začne Mikeymu brzo líst na nervy, nechtěl strávit celý turné s ním na pokoji, tedy pokud by se zase dostali do hotelu, kde budou mít plno. Gerard začal upadat do neklidného spánku. Zdálo se mu, že Frankie spadl z podia a dav s tváří Jamii ho roztrhal. Probudil se, spocený. Do pokoje svítil paprsek světla. Co to kurva...mimozemšťani? Ptal se sám sebe Gee. Ale ne, někdo vešl dovnitř dveřmi.Gee asi věděl kdo to je. ,,Franku?" zašeptal.
,,Jo..pšt..." odověděl mu tiše a zavrtal se k němu pod pěřinu. ,,Máš tu teplo..." šeptal mu do ucha. ,,Já vím..." usmál se Gee. Pod peřinou se objali. ,,Stýskalo se mi..." špitl Frank. Gerard se nahlas zasmál. ,,Šššt..víš, že má Mikey slabý spaní..." a skutečně...,,Brácho? CO děláš kurva?" ozval se Mikeyho hlas do tmy. ,,Nic...jen jsem měl blbej sen..." řekl Gerard a bezděky schovával Franka pod peřinu. ,,tak sni potichu vole..." řekl Mikey a spal dál. Gerard hladil Franka po zádech. ,,Víš co jsem ti chtěl vždycky říct?" zašeptal po chvíly. ,,No?" ,,Baby..." Frankie se zachychotal..ale jen tiše...Políbili se. Líbali se vášnivě, nevnímali okolí...v tenhle okamžik jim to bylo prostě jedno. ,,Gerarde...miluju tě..." zašeptal Frank...,,Já tebe taky..." odpověděl mu Gee skrz polibky.
Najednou někdo rozsvítil. Nebyl to nikdo jiný než Mikey. ,,Co?" řekl jen a hleděl na Franka stále ještě přilepeného na Gerardových rtech. Gerard ho od sebe odstrčil. ,,Mikey..to není jak to vypadá..vážně..my jsme jen..eh..." Mikey nic neříkal, jen na ně hleděl. ,,Asi..už bych..ehm..měl jít" řekl Frank a vytratil se z pokoje. ,,Gerarde...kurva..řekni, že to byl jen sen..." gerard sklopil hlavu. ,,Nebyl Mikey...nebyl to sen...já a Frank...my..." ,,ŠUKÁTE SPOLU?" ,,Ne...není to jen o tom..." ohradil se Gerard.
,,Ale šukáte? Strkáš mu ho do zadku? Dělá ti to dobře Gee? Je to lepší ocucávat nejlepšího kamaráda, než nějakou pěknou ženskou?" rozčiloval se Mikey. ,,TAK To NENÍ MIKEY! Já Franka miluju!" ,,Miluješ? FRANKA? Ty? Já to nechápu..jak..kdy..." kroutil hlavou Mikey. ,,TO KVŮLI TOBĚ se rozešel s Jamiou viď?" vyštěkl. ,,Ne! Chtěl to on sám..." ,,Jsi sráč Gerarde! Chápal bych, kdyby sis to rozdával s nějakou fanynkou...ale s Frankem? jen protože nemůžeš najít ženskou která by k tobě seděla podle tvých úchylných představ!" ,,TAK TO NENÍ! Já ho nevyužívám..miluju ho! Nechci nikoho jinýho! Copak to nedokážeš pochopit?" ,,To teda fakt nedokážu...a neboj se klukům nic neřeknu..musel bych se za tebe stydět"...řekl a zhasl světlo. Pokoj zalila tma. ,,Mikey..." ,,Drž hubu a spi."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.sketa Mrs.sketa | 9. prosince 2007 v 15:14 | Reagovat

To naštve...

2 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 13:14 | Reagovat

Průůůůser.. Heh, ale aspoň bude sranda, ne xD??

3 lusyi lusyi | 29. prosince 2007 v 13:24 | Reagovat

:-Dheh skvělé vím že se v tom rejpu ale od kdy maj kluci snubák:-D

4 Ivča Ivča | Web | 4. března 2008 v 11:49 | Reagovat

XD XD XD XD nevím, proč se tak"vážné" věci směju :D

5 K@tk@(Gee<3) K@tk@(Gee<3) | 22. března 2008 v 22:16 | Reagovat

Néé..já chci spát s Gerardem!" zahulákal Frankie. Všichni se na něj překvapeně otočili. ,,Eh...je s ním sranda..." špitl a začal si prohlížet svoje boty. YeahXDD Já z toho nemůžu XDD Ae nejen z toho...Vy máte tag dokonalý hlášky,prostě...!XDD

6 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | 8. srpna 2008 v 14:02 | Reagovat

peknee :D

7 →☼fallen angel☼← →☼fallen angel☼← | Web | 11. srpna 2008 v 22:00 | Reagovat

heh jak si psala že to bylo jak v romanickém filmu jenom hudba chyběla... tak ja sem měla zrovna puštěný We are broken od Paramore :D

8 Partyposion Partyposion | E-mail | 12. října 2011 v 16:37 | Reagovat

bože ..xD chudák Mikey ..xD v tomto diely to zabíja ..xD..,,Hurá..alespoň bude pokec, že jo Gee?" Gerard pokýval hlavou a usmál se. ,,Ok..." řekl Mikey. ,,Já spím s bráchou, Ray s Frankam a Bob...Bob no to je už jeho věc." zazubil se...alebo Frankiéé....Po pár minutách se k nim přišinul Ray. ,,Hoši..jste tady nějak brzo...to je doost podezřelí.." zasmál se Ray. Gee a Frank se na sebe podívali. ,,Ty seš podezřelej...že..že máš tak malej kufr...to ti Krista asi zapomněla do kufru přibalit svou obrovskou fotku, co?" zašklebil se Frank.xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama