Na rozcestí II.

6. srpna 2007 v 17:29 | ZyXelka |  Frerard -> Na rozcestí
.....Gerard jen vyvalil oči když se na něj Frankie vrhnul. ,,Co to kurva..." zaprotestoval jakoby. Než ale stačil říct víc měl Frankieho jazyk v puse. Frankie ho tisknul tvrdě k podlaze, na kterou jeho vinou spadli, a nenechal mu ani milimetr místa k pohybu. Gerard nevěděl jestli se má bránit, pokusit se ze sebe Frankieho shodit a nebo zda se má k Frankiemu přidat. Tolik si přál zvolit druhou možnost. Ale pořád váhal. Miloval ho celým svým srdcem. Ale přál si tohle? Co když chtěl, aby jejich láska zůstala platonická? Ptal se sám sebe. Frankie jak tam na něm ležel si nemohl nevšimnout, že je Gee docela dost vzrušenej.Gerard se ale neustále bránil. Frankie to nechápal. Cítil to přímo na svém těle jak ho Gee chce, tak co bylo za problém?

Gerard:
Proč jsem se pořád bránil a cukal hlavou tak aby mě nemohl líbat? Vždyť jsem si to takovou dobu přál....Jedna část mého já chtěla vtáhnout Frankův jazyk do pusy a pěkně si s ním pohrát. Ta druhá ho zase chtěla někam pořádně kopnout. Proč ten rozpor? Ty vnitřní zábrany byly prostě silnější než já. Bože tolik jsem toužil překřičet tu mravnost (poslední kterou jsem v sobě měl). Cítil jsem jak mu bije srdce. Tak rychle, stejně jako mé. V bytě bylo hrozné ticho, slyšel jsem jen Frankův dech a zvuky našeho zápasu. Slyšel jsem svůj hlas jak do Frankovi pusy prosí o to, aby přestal. Chtěl jsem Franka tak moc, ale ne takhle. Nechtěl jsem, aby si pak myslel, že mě znásilnil nebo mě k tomu prostě donutil.
Frankie:
Proč se pořád bránil? Cítil jsem, jak mě chce! Ta jeho kláda (už jsem ji viděl, je teda obrovská!) mě už pěkně tlačila do stehna. Přestal jsem s tím svým pokusem o znásilnění. Takhle jsem to nechtěl. Zvedl jsem hlavu a podíval jsem se mu do očí. Pořád jsem ho ale držel a nemínil pustit. ,,Frankie...já..." zakňučel Gerard. Když jsem se na něj díval, na tu jeho "větrem ošlehanou" tvář, zhrozil jsem se. Jsem zkurvenej debil, nadával jsem si a pomalu se z Gerarda odvalil. Lehl jsem si na břicho a hlavu schoval pod paže. Chtělo se mi brečet. I kdyby mě chtěl, měl mě rád jak vždycky říkal. Teď už ne, posral jsem to.
Gerard se posadil a koukal na Franka jak se třese. Měl Franka rád, miloval ho. Jen ho překvapila jeho reakce. Chvíly ještě tak seděl a pak se přesunul k Frankovi a posadil se vedle jeho třesoucího se těla. ,,Měl bych asi vypadnout..." zašeptal Frank do prachu na podlaze. Gee ho pohladil po zádech. ,,A proč bys měl?" odhodlal se ke slovu Gerard, už se rozhodl, chce být s Frankiem. I ty poslední zbytky mravnosti z něj pomalu vyprchaly. ( XD) Frankie zvedl hlavu a překvapeně se na Geeho podíval. ,,Já myslel, že..." zakoktal se Frankie a trochu se začervenal. Nevěděl, jestli je vhodný aby větu dořek. ,,Myslel sis, že tě nechci?" dořekl za něj už sebejistý Gerard. Frankie jen kývnul na znamení souhlasu a znovu si schoval hlavu pod paže. Gerard se usmál tím jeho úchylným úsměvem a znovu ho pohladil po zádech. Lehnul si vedle něj a jednou rukou ho objal. Leželi tam tak, ano snad i hodinu. Frankie se už netřásl. Gerard měl divný pocit. Zdálo se mu, že....Vážně! Frankie usnul. Gerard si sedl a díval se na Frankieho jak klidně oddechuje. Frankie se otočil na záda a blaženě se smál. Podle toho co se dělo v jeho kalhotách bylo Gerardovi jasný, o čem se mu zdá.
Nebo si to alespoň myslel. Vztal a vzal Frankieho něžně do náručí. Vyšel tiše schody a položil hona postel své otevřené ložnice. Frankie spal opravdu tvrdě. Jen něco zamručel a spal dál. Gee se usmál a pohladil ho po vlasech. Sešel dolů do kuchyně, vzal si z lednice dietní kolu a sedl si k televizi. Zapnul ji a napil se toho zkurvenýho nápoje, co mu nahradil vodku a pivo. V televizi zrovna dávali zprávy. Kurva to už je tolik hodin? Pomyslel si Gerard. ,,V ulicích všech měst New Jersey bylo dnes možno pozorovat průvody gayů a lesbiček zaměřený na..." Gerard rychle přepnul na jiný program. Na ošahávájící se chlapečky v úzkých kožených kalhotách se mu dívat nechtělo. Zarazil se a podíval se směrem k ložnici. Gee se trochu zaxychtil a pak přepnul zpět na zprávy. ,,....jak bylo již jistě řečeno moderátorkou ve studiu, průvod je zaměřen hlavně na boření předsudků mezi lidmi, kteří si gaye představují jako nadržené motorkáře s oholenýma nohama a lesbičky jako brýlaté tmavovlasé a hlavně ošklivé ženy." Gee se koukal na průvod gayů a nikde v celém davu neviděl polosvlečené úchyláky.
Jen normální lidi, kteří jdou za svou věcí. Vypnul televizi ještě před tím, než se měl v televizi objevit znovu organizátor průvodu. Kurva, pomyslel si, já nejsem teplouš tak o co jde. Vstal a otočil se směrem ke schodišti. Seděl na něm Frankie. ,,Proč si to vypnul?" zeptal se Geeho. ,,Nebylo tam pro mě nic zajímavýho." pokrčil rameny. ,,Vážně? Bylo tam snad něco o gayích, ne?" zvedl obočí Fee. ,,Já ale nejsem gay, víš." řekl Gee trochu podrážděně. Frankie se zatvářil překvapeně. ,,Já myslel, že...to u koupelny...že..." Gee ho umlčel pohybem ruky. ,,Nejsem gay, ani homosexuál ani teplej, nazývej to jak to chceš." Frankie se zatvářil naštvaně. ,,Tak proč si se mnou hraješ!" vyštěkl. Gee se pousmál a sedl si na schody vedle Franka a objal ho kolem ramen. ,,Já jsem prostě Frankofil." Frankie se zachichotal. Položil hlavu na Gerardovo rameno. Gee Frankieho pohladil po vlasech a zašeptal mu pár uklidňujících slůvek do ucha.
Frankie:
Seděl jsem vedle Geeho a poslouchal ty jeho řeči o tom, jak všechno bude dobrý a že mě má rád. Většinou jsem to byl já kdo Gerarda konejšil. Teď jsme si role vyměnili. Gee působil na veřejnosti vždycky tak sebejistě. Každý ho považoval za něco jako skálu, která se nikdy nesesype. Ale my v kapele, a hlavně já jsem věděl, že to tak není. Když odvykal drogám byl jsem to já kdo ho držel za zpocenou ruku a šeptal mu do ucha, že za chvíly to bude lepší. Kluci mu taky pomáhali, ale já s ním trávil většinu času, Mikey byl tehdy sám v dost velkým srabu a Ray s Bobem raději hlídali jeho. Byl jsem to já, kdo mu vymlouval sebevraždy. Tehdy když měl nabitou pistoli u hlavy, myslel jsem, že to vážně udělá. Třásl jsem se jako ratlík a prosil ho, ať to nedělá. Že život má smysl. Byl jsem to já kdo mu řek, že ho Eliza jen využívá. Byl jsem to já kdo ho dostával ze srabu. A teď tady sedíme. Gee mi šeptá, že se nic nemění, že budem spolu, že všechno bude ok. Nevěděl jsem proč, ale připadal jsem si totálně v prdeli. Vždycky jsem si myslel, že jsem na holky. Ale nebyl. Nebo teď už nejsem. Byl jsem si ve všem tak jistej. Teď se můj svět sbořil jako domeček z karet.
I když v duši Frankie řval a plakal, ve tváři se mu z toho všeho zračila jen jakási zničenost. Nechtěl, aby si Gee myslel, že je fakt taková buzna, že brečí. Víte co se říká. Chlapi nepláčou.
,,Jsi v pohodě?" zeptal se Gerard Frankieho, když spatřil jeho utrápený výraz. ,,Jo...já jen...přemýšlím...co bude dál...a tak..." ,,Nad tím nemá smysl přemýšlet..." zašeptal Gee. ,,Když myslíš...já jen..." zasekl se Frankie. ,,Co?" popostrčil ho Gerard. ,,Říkal jsem si...měl bych se s Jamiou rozejít...už to nemá smysl..." ,,Já nevím Frankie...ona může být něco jako...aliby...pro nás dva..." Frankie se pousmál. ,,Tak aliby? na co potřebujem aliby..." ,,Já nevím...třeba...aby se nikdo nedozvěděl co mezi námi je, ty degene..." zasmál se Gee. ,,A co mezi námi je?" zeptal se se zájmem Frankie. Trochu se od Geeho odtáhnul a podíval se mu do očí. ,,Co mezi námi je?" zopakoval. Gee se pousmál. Oplatil Frankův zvědavý pohled, chytil ho za bradu a něžně ho políbil. Byl to krátký polibek, ale pro oba byl, jako by trval věčnost.,,Měl bych něco uvařit...určitě máš hlad." řekl tiše Gee a nechal těžce dýchajícího Franka na schodech.
Frankie:
Neuvěřitelný jak jedna pusa dokáže rozrajcovat. Koukal jsem se jak Gee hledá v lednici něco vegetariánskýho a trochu jsem se smál, když konečně vytáhl nějaký sýr. Rukou jsem si prohrábl vlasy a trochu se uklidnil. Takovou vášeň jako teď jsem necítil dlouho. Vstal jsem a lehl si na pohovku. Zavřel oči a přemýšlel. Prý aliby pro nás dva. Jamia je aliby. Co vůbec Gerard zamýšlel? Chtěl abychom si to na nějakých zaplivaných záchodcích tajně rozdávali? To já ale nechtěl. Vím, zní to hloupě, ale co je teď kurva normální? Chtěl jsem lásku, chtěl jsem prostě, aby mě někdo objal a držel dokud všechny problémy neodletí pryč. Já vím..je to dětinské..to my nemusí nikdo říkat. Kdyby se to někdo dozvěděl...třeba jen o tom jediném polibku...jak by se na něj a na Gerarda dívali kluci z kapely? Můj bože jak jen tohle dopadne. ,,Vem si." probral mě Gerardův hlas. Ani jsem ho neslyšel přicházet. Podával mi talíř s několika tousty. ,,Dík." vzal jsem si je a posadil se. Docela jsem znervózněl (nevím proč), když si Gerard sedl těsně vedle mě.
Gerard:
Frankie se nervózně zavrtěl, když jsem si sedl těsně vedle něho. Chápal jsem ho. Zakousl jsem se do toustu a usmál se. ,,Tak co Frankie...nekouknem na nějakej film?" Frankie se na mě podíval jako by nechápal o čem to mluvím. Pak se mu asi v tý jeho kebuli rozsvítilo a rychle zakýval na znamení souhlasu. ,,A co to bude?" Frankie se zakousnul do toastu a pokrčil rameny. ,,Ok...tak prostě zapnem telku, jo?"
Frankie zase zakýval hlavou a kousek toastu mu vypadnul z pusy. Oba vyprskli smíchy. ,,Dobrý...dobrý jsem v pohodě..." volal Frankie přes záchvat smíchu...,,Počkej něco tu máš." řekl Gee a smetl mu z tváře několik drobků. Frankie se přestal smát. ,,Nepřestávej, prosím." Gee se pousmál a pohladil ho po tváři na místě, kde ještě před chvílí trůnilo pár drobků. Frankie vzal Gerardovu ruku do své. Podíval se mu zpříma do očí a jediným pohledem vyjádřil všechny emoce, které jím teď cloumaly. ,,Prosím, hlavně mi neubliž." Gerard Frankieho objal a zabořil nos do jeho vlasů. ,,Neboj se..." pošeptal mu do ucha Gee. Pár minut strnuli ve vzájemném obětí. ,,Ok, tak zapni tu televizi." řekl Frankie a rozpustil jejich objetí. ,,Fajn." pousmál se Gee a zapnul nějakou hloupou talkshow. Frankie si lehl a hlavu si položil do Gerardova klína. ,,To je ale kravina." řekl a trochu se zavrtěl. ,,Nevrť se tak." řekl Gee se smíchem. Frankie se zachychotal. ,,Mě to taky nebaví." řekl Gerard a pohladil Franka po vlasech. ,,To vážně nikde nedávaj nic, na co by se dalo koukat?" ,,Asi ne." pokrčil rameny Gee.
,,Asi usnu." řekl tiše Frankie. ,,Jak je to možný, že jsi ještě pořád unavenej?" Frankie trochu zamručel. ,,Já jsem unavenej pořád nemůžu za to." ,,No jo..promiň.." ,,Víš co? Půjdu se osprchovat..musím smrdět jak tchoř.." řekl Frankie a napřímil se. Trochu si promnul oči. ,,Mě se ani nezdá, že bys nějak...zapáchal.." řekl Gee a skřivil obličej v úsměv. Frankie se zase zachychotal. ,,To seš prostě ty Gerarde.." řekl jen a odešel do koupelny. Gee si prohrábl vlasy a vypnul televizi. Z koupelny k němu doléhal zvuk tekoucí vody. Chtěl jít za Frankiem..chtěl se ho dotýkat...ale měl pocit, že by to bylo na Frankieho snad příliš rychlý. Ještě před pár hodinami byli jen přátelé a teď...ale co vlastně byli? Milenci? Těžko říct. Gerard vstal a odkráčel směrem ke koupelně. Frankie stál pod sprchou zády k němu, byl tak sexy. Všechna ta jeho tetování. Awww pomyslel si Gerard. Uklidni se Gerarde nadával sám sobě. S námahou se otočil, vpadl do ložnice a rozvalil se na postel. Zavřel oči a poslouchal tu vodu. Slyšel taky jak Frankie sténá. Gee se pousmál. Poslouchal Frankieho jak ukájí svůj chtíč, svou potřebu a myslel na to, doufal, že jednou to provedou spolu. Gee se nahlas zasmál. Zvuky z koupelny utichly. Slyšel jak Frankovi mokré nohy ťapají po podlaze.
,,Gerarde?" ,,No?" Gee otočil hlavu ke dvěřím, stál v nich Frank. Mokrý, ani se nenamáhal sušit se, jen s ručníkem kolem pasu. Frankie se trochu začervenal když gerardův pohled sjel automaticky k jeho rozkroku. ,,Ehm, došla teplá voda, jen aby ses pak nedivil až by na tebe místo horké vody sjela ledová." řekl Frankie. ,,No aby taky nějaká voda zbyla, když si tam byl tak dlouho." ,,No ehm, byl jsem fakt zpocenej víš a tak..." ,,No jasně Frankie, slyšel jsem až sem jak si se poctivě umýval." řekl Gerard a zašklebil se. ,,Ah...vážně?" řekl Frank a zatvářil se trošku nejistě. Gerard jen zakýval hlavou a usmál se. Frank se podíval na Gerarda. ,,No jo, prostě...tak už to chodí." řekl a provrtával Gerarda pohledem.
Frankie se zhluboka nadechl. ,,Tak mi ukaž, že ty bys to nepotřeboval." řekl a posadil se na kraj postele. Gerard vyvalil oči. ,,No teda Frankie...!" ,,Co je? Máš s tím nějaký problém?" řekl Frankie hravým tónem a usmál se. ,,Ne..samozřejmě, že ne..." řekl Gee a byl čím dál víc překvapenější Frankovým chováním. Frankie ze sebe ztrhl ručník a hodil ho někam mimo místnost. Frankie se přisunul k Gerardovi a políbil ho. ,,Nečekej Gee...už to bez tebe nevydržím." zašeptal mu do ucha. Gerard pohladil Franka po zádech. Sundal si tričko a z kalhot se za Frankovi asistence dostal taky docela rychle...stejně jako z trenýrek...Gerard si lehl na Frankieho a pomalu ho líbal. Frankie si to neuvěřitelně užíval. Sténal a chychotal se, když ho Gee lechtal na břiše. ,,Frankie...opravdu to chceš?" zeptal se Gee. ,,Ano...chci to.." zašeptal Frankie...a pak se společně oddávali vášním celou noc....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 já | 12. září 2007 v 17:01 | Reagovat

wowky xD

2 ....... ....... | 14. září 2007 v 14:53 | Reagovat

Co to píšeš za blbosti???!!!!!!!!!!????????....=/

3 CrazyKK CrazyKK | 7. října 2007 v 13:24 | Reagovat

Jsi hustá!!!Fakt jsem do toho zažraná a nechce se mi pracovat...

4 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 25. listopadu 2007 v 10:29 | Reagovat

teda....suprový...naprosto dokonalý:-)

5 DarkFire DarkFire | Web | 27. listopadu 2007 v 15:49 | Reagovat

Celou noc? Tomu se tedá říká výdrž!

6 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 12:56 | Reagovat

Týjo tak to je hustý, já su do toho zažraná jak ti dva do sebe xD...

7 malutka8888 malutka8888 | 18. února 2008 v 17:00 | Reagovat

Fakt dost dobrý vždycky to čtu s otevřenou hubou xD

8 MaRiSsA MaRiSsA | 1. března 2008 v 8:32 | Reagovat

táto časť je o hodne lepšia ako tá prvá a už sa tam vyskytuje menej slovo :kurva :Dmnoo a ten koniec ma uplne prekvapil:Duž si to predstavujem aaachxD kkos ja mam zachvaty:D

9 Ivča Ivča | Web | 3. března 2008 v 22:00 | Reagovat

ííííííííííííííííííííííííí, sakra, mě jede v telce Dr. Haus, já nechci odejít XD kurva, já se těším až si sem zase asi tak za hodinku sednu, teda pokud naši nevypnou PC, ale neměliby, mám prázdniny, takže toho dneska přečtu co nejvíc a zítra budu ještě pokračovat a pozítří taky XD

10 K@tk@(Gee<3) K@tk@(Gee<3) | 22. března 2008 v 21:48 | Reagovat

Kurwa!!!To si zrowna to nejlepší musela vynechat...x/xD Ae je to supeer x)

11 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | 8. srpna 2008 v 12:35 | Reagovat

:D chcchch...

12 Partyposion Partyposion | E-mail | 12. října 2011 v 15:35 | Reagovat

ja zemrem ..:D úplne úžasné !!! jak vždy si to musím začať predstavovať ..xD a potom sa len stále rehocem ..xD
P.S.: hrozne ma mrzí že už nepíšeš ..:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama