Na rozcestí

6. srpna 2007 v 17:28 | ZyXelka |  Frerard -> Na rozcestí
Frank se rozhlédl přes silnici a když se ujistil, že nic nejelo rychle ji přeběhl...Zase se pohádal s Jamiou a on místo aby se jí omluvil utekl jako malé děcko. Běžel docela dlouho, až pak zpomalil, ani nevěděl kam to kurva jde...Nevěděl kam má jít, domů se mu nechtělo. S Jamiou to teď bylo stále napjatější. Od té doby co jí požádal o ruku se změnila, nebyla tak milá jako dřív, nebo se mu to možná jen zdálo. Pořád se ho vyptávala kdy už stanoví datum, kdy už se budou brát, kdy budou mít děti. Děti. O těch chtěl Frankie slyšet ze všeho nejmíň. Ne že by je neměl rád, ale prostě je nechtěl. Možná později, až bude starší (o hodně) a až už to nebude s kapelou tak horký a důležitý. Když pomyslela na kapelu ulevilo se mu. Teď už věděl kam jít. Rychle se rozhlédl aby se zorientoval, kde to vlastně je. Wilson's street, dočetl se na rohu jednoho domu. CO? KUrva tady to vůbec neznám.

Nasraně kopl do rohu toho baráku a rozskučel se jak to zabolelo. Kurva! Kurva! Kurva! Řval na celou ulici, ale lidi se po něm ani neohlídli. Frankie se uklidnil a ještě jednou si pod vousy zamumlal to sprostý slovo. Rozhodl se, že to vezme prostě rovně až nedojde někam, kde to bude znát. Šel pořád rovně, ale čím dál šel tím víc si připadal ztracený. Ani ne že by snad něvěděl kde je, zrovna tahle hospoda mu byla povědomá.The Blue Oyster...hahah..usmál se v duchu, to je jako z tý zkurvený policejní akademie. Ale nezastavil se a šel dál. Byl ztracený, protože nevěděl co cítí. Jamia mu byla čím dál víc vzdálená. Možná to bylo i tím, že už spolu nebyli tak často, a když spolu byli jenom se hádali. Buď se změnila ona, nebo on. Ale to si nebyl jistý. Když spolu měli strávit noc, připadal si jako robot.
Necítil nic. Když se do ní udělal ani si toho pomalu nevšiml. A kurva. Nasral se při vzpomínce na to, proč se vlastně dneska s Jamiou pohádali. ANO, nepostavil se mu. Sralo ho to, ale Jamiu ještě víc. Viděla za tím nějakou jinou ženskou, myslela, že spí s fanynkama, když už ona Frankieho nevzruší. Frankie kopl do popelnice kterou právě míjel. Zastavil a rozhlídl se. Tahle ulice už mu něco říkala. V té zamyšlenosti ani nevnímal kam jde. Když člověk nejezdí autem všechno vypadá jinak. Pomyslel si. Ušel pár kroků a pak mu to došlo. White Street. Jo! Tady bydlí Ray. Moh bych u něj pár nocí zůstat. Je dobrej kámoš. Počkat? Číslo jeho baráku bylo..kurva nemůžu si vzpomenout...1658? Jo to je ono. Ušel asi 50 metrů a pak vytoužený Rayův dům našel. Hurá zavýskl si tiše. Vystoupal po malých schodech a zazvonil. Ticho. Zazvonil ještě jednou. Teď už něco slyšel. Háloooo! zařval. ,,Kdo to kurva je?" ozval se hluboký hlas, ale ne Rayův, tenhle byl ženský. ,,Kristo? jsi to ty?" ,,A kdo jinej by to asi měl bejt Frankie. Co je?" Frankie se trochu naštval ale nedal to znát. Ray byl děsnej podpantofláč. ,,Pustíš mě dovnitř, prosííím?" řekl tím nejsladším hláskem který dokázal v hlasivkách vytvořit. ,,Tak OK. Ale jen na chvíly." Dveře se otevřely a Frankie vplul elegantně dovnitř.,,Proč jen na chvíly? Doufám, že jsem vás s Rayem z ničeho nevyrušil" řekl tajemně a uchychtl se. ,, Ne." řekla Krista ledově. ,,Ale přijedou moji rodiče na návštěvu." Otočila se na podpadku.
,,Rayíííí náávštěva." KURVA! ozvalo se z jedné z místností ve druhém patře. Pak zvuk jak něco padá. ,,Ehm." dusil smích Frankie. Ray v saku se vyřítil z ložnice až málem spadl ze schodů. V tom mu pohled padl nejdřív na Frankieho. Pak na dveře, pak zase na Frankieho. ,,Ah, Franku." řekl a sešel ze schodů. ,,No tak já vás tu nechám. A Rayi, maminka s tatínkem přijedou za chvilku tak to moc neprotahujte." řekla Krista se zvláštním důrazem na poslední slovo. Frankie se trochu zamračil. Když odešla Frankie se naklonil k Rayvi. ,,Ty vole...to máš z ní takový strach?" ,,Néé jen...Kurva nekecej kraviny Franku. Cos chtěl?" ,,Prej nekecej kraviny, viděl jsem jak si byl na větvi, myslel sis, že jsem maminka a tatínek tvé drahé polovičky." řekl Frankie a posledních pár slov sladce zacukroval. ,,kurva tak cos chtěl?" řekl Ray a už byl docela naštvanej. ,,hele jen jsem chtěl u vás pár nocí zůstat." ,,Zase Jamia? Proč tentokrát? Se ti nepostavil nebo co?" řekl Ray a zasmál se. Frankie ztuhl v obličeji. ,,Hmm...ehm..takže tady asi nemůžu zůstat?" Ray se mlátil smíchy a snažil se nahodit litující tón,, Sorry kámo. Dneska fakt ne. Ale zajdi za Gerardem, dneska je doma sám." Frankie protočil oči v sloup. jak asi ted najde Gerardův barák? Ale co. Poděkoval vychlámanému Rayovi a odešel zpět na ulici.Prej Gerard dneska doma sám. Dneska? Ten je sám furt. Od té doby co odkopnul Elizu, a to už je docela doba, nechodí vůbec ven. Ah, možná bude rád za společnost. To zas bude něco. Buď si budem vzájemně vylívat svý srdíčka z toho, jak jsme nemilovaní a samy jako minule, nebo se Gee bude čumět na televizi a já se ožeru, ehm jako předminule. Tak jo. Mělo by to být o tři bloky dál. Kurva, měl jsem si vzít auto.Eh a taky nějaký hadry. A prachy. Um, a taky antiperspirant. Pomyslela si a vydal se na východ od Rayova domu.
Frankie už byl pěkně nasranej, že nemohl najít zkurvenej barák pana Waye. Když už propadal beznaději konečně spatřil štítek a na něm nápis Tart Street...Hurá..Ušel zase asi 60 metrů a spatřil šedý dům s černými zataženými roletami v oknech.Ah, dneska pohřební nálada. To bude teda zase zábava. Pomyslel si Frankie. Zaťukal na dveře. Gerard neměl rád, když se zvonilo. Frankie uslyšel kroky, pak zarachotil zámek a dveře se otevřely. ,,Ah! Frankie!" rozzářily se Gerardovi oči. ,, Pojď dál." Frankie vklouzl do temného bytu a Gerard za ním zase zamknul. ,,Kurva Gerarde tady to vypadá jak v nějakým satanistickým doupěti!" ,,Já vím Frankie..." Frankie vrhl na Gerarda pohled, který se nedá popsat jinak než soucitný. Vrhl se k oknům a většinu rolet roztáhl. ,,No vidíš, hned je to tu veselejší." ,,No je no, je.." řekl Gerard. ,,A proč si vlastně přišel Frankie? Určitě ne jen tak..." ,,Hele, já tě přijdu navštívit a ty na mě takhle!" naštval se naoko Frankie. ,,No jo. Promiň. Nejsem zvyklý, že by za mnou lidi chodili jen tak." řekl Gee rozhořčeně. ,,Ále prosím tě. A co já minule?" ,,To jsi přišel, protože si se pohádal s Jamiou." ,,Ou, no jo vlastně." začervenal se Frankie.,,Takže hádám, že jsi tady ze stejného důvodu jako minule." nadhodil Gee. ,,No, máš vlastně pravdu." přiznal Frankie. Kurva, pomyslel si, někdy se mi zdá, že tenhle chlápek snad umí číst myšlenky. Gerard si sedl na pohovku a Frankie naproti němu do křesla. ,,Pročpak jste se pohádali tentokrát?"
Frank:
Sakra. Mám mu to říct? Nemám mu to říct? Bože. Bude se mi smát. Ne nebude, Gee je citlivej člověk. Hádalo se to ve Frankiem. ,,Tak povíš mi to? Nebo budeš ještě dlouho čumět na tu prázdnou flašku od piva, co tu po tobě zbyla z minula?" ,,E! Z předminula kdyby náhodou. " ,,To je ještě horší Frankie!" řekl se smíchem Gee. ,,Jo, hlavně proto, že se ukazuje jakej si bordelář.!" a sám se svému vtipu Frankie zasmál. ,,No jo. Hrozně vtipný Frankie." Frankie věnoval gerardovi ještě jeden ze svých širokých úsměvů a pak zvážněl. ,,Hele Gee, spíš bych měl teď sedět u nějakýho psychologa než u tebe..." ,,JÁ JSEM TVŮJ PSYCHOLOG!" zahyhňal se Gee. ,,Ok, pane psychologu. Řeknu vám proč jsem se s miss J. pohádal, pokud budete přísahat na hrob vaší babičky, že se nebudete smát, ani můj problém nijak zlehčovat!"
Gerard:
Ou, tak tohle bude teda vážný. ,,Kurva! Přísahám při hrobu své babičky, že se ti nebudu smát!" Frankie se na mě podíval. Nedokázal jsem z jeho tváře vyčíst co cítí. Ale vypadal zmateně. Připadal jsem si jako on, zmatený, ale já už jsem se s tím smířil. Smířil jsem se, že jsem se zabouch do svýho spoluhráče v kapele a obrovskýho kámoše. Do Frankieho. Nikdy bych mu to neřek. Vím, že Frankie není žádnej teplouš. Ani já nejsem teplouš. Je to jako z tý zkurvený Zkrocený hory. Máte svý ženy a kámoše, a pak se vám život obrátí vzhůru nohama. Poznáte někoho stejnýho pohlaví, ale nepřipadá vám to tak. Nejsem teplej, prostě jsem se jen zamiloval do chlapa, nikdo jinej než on mě z chlapů nevzrušoval. Byl jsem a jsem na baby, ale nejvíc, jsem na Frankieho.
,,Tak co se děje?" zeptal se Gee. ,,OK, já to to teda povím." Frankie zhluboka vydechl. ,,Já, přišel jsem domů, víš jak..." ,,Jo vím...po šňůře koncertů já tam taky byl ty vole!" ,,Jo jasně..no a přišel jsem a Jamia mi skočila kolem krku. A ,,jéé Frankie, pojď si to rozdat mě se strašně stýskalo." a já na ni, ok, jdem na to. Tak hupsnem do postele, ona mě jako líbá ...sundává mi kalhoty..." ,,Ježiši detaily vynech" řekl Gee nasraně, trošilinku přece jen žárlil. ,,OK. A teď ona, joo pojď do mě, a já. E. Prostě se nepostavil. Ležel jsem ona na mě koukala a říká to nemyslíš vážně? Přijedeš z měsíční šňůry a nejseš ani trochu nadrženej? S kolika kurvama jsi spal! a to je všechno pak jsem zdrhnul..." ,,Ou." řekl Gee.
Vždyť s nikým nespal, tak jak je možný, že ho Jamia nerajcovala? Není zas tak k zahození. ,, To je v pohodě Frankie...měl jsi špatnej den.." ,,HOVNO ŠPATNEJ DEN!" zařval Frankie až jsem leknutím nadskočil. ,,Ono to není poprvé kurva!" ooops...tak to teda nechápu. ,,Ech..Frankie, třeba..já nevím.." ,,Jo! Třeba jsem zkurvenej impotent!" ,,Ale hovno Frankie!" ,,Já už nemůžu Gee, jsem na nervy. nechápu se. Nemůžu se vyznat sám v sobě. K Jamii už nic necítím. je to mezi náma prázdný..." chudáček Frankie. Bylo mi ho tak líto jak tam zhrouceně seděl v tom křesle. Ale nemohl jsem se k němu přiblížit, obejmout ho, políbit..ukonejšit svou láskou..nechtěl jsem ho ztratit..,,Tak třeba je to pro to! Prostě už ji nemáš rád!"
Frankie:
Podíval jsem se na Gerarda. Bylo vidět, že nic nechápe. Ale jak mu to mám říct? nechci ho vylekat..ztratit, nebo způsobit to, že už se mnou nebude chtít strávit v místnosti sám jedinou minutu. ,,Gerarde, nechápeš co se ti snažím říct." Gerard na mě upřel ty svoje zelený oči a já uhnul pohledem. Prohlížel jsem si tkaničky svých bot. ,,Eh...mě už totiž nerajcuje..." ,,Noo?" řekl Gerard se zájmem. ,,Eh,..no kurva! Žádná ženská! Myslíš že jsem nezkoušel pornočasáky? Ale sebrozkošnější kozatá děvka mi teď nepřipadne sexy. Chápeš? " Upřel jsem na Gerarda pohled. Gee se nevím proč začervenal a zadíval se do země. ,,Eh." vydal ze sebe jen. ,,Nechápeš...a já taky ne. To už mě vzrušuješ víc ty, než Jamia" řekl jsem to z prdele ale Gerard hrozně ztuhnul. vypadal jako kostka ledu. Kurva co s ním je? ,,Nedáš si kafe?" řekl strnule a já jen přikývnul. Sledoval jsem jak vztává a prkenně dělá tu jeho božskou kávu. Co jsem zas řek tak strašnýho? Já se mu snažím naznačit že jsem asi teplej, a on dělá takovýhle kraviny.
Gerard:
Kurva, a teď jsem uplně v prdeli. Nechápu to. Řekl to Frankie jen z prdele? Myslí to vážně? Co když poznal jak moc po něm toužím. Mohl to vytušit už tehdy, když jsem prohlásil, že nejlepší část naší show je, když mi šáhne na zadek nebo mě políbí. Dělá si ze mě srandu? Ah bože jsem úplně v prdeli. Jak tu s ním mám teď vydržet? Bude chtít zůstat aspoň 3 dny..jak to mám zvládnout, když se mi díky tý jeho debilní hlášce v hlavě rojí tisíce těch nejerotičtějších představ, a v nich v hlavních rolích já a on. Frankie. Vzal jsem tu podělanou kávu a podal jí Frankiemu. Když jsem se ho dotkl, jen malíčkem otřel, přeběhla mi husí kůže přes celá záda. ,,Díky!" řekl Frankie. Já jen kývl a sedl si zpátky na pohovku. Frankie se na mě díval..tak zvláštně..se zájmem a...ne, to si určitě jen namlouvám. V jeho očích nebyla ani kapička chtíče. NE! přesvědoval jsem se.
Frankie:
Koukal jsem na Gerarda. A on na mě. Hleděli jsme si do očí. Viděl jsem jak je ztuhlej, a nechápal proč, nechápal jsem vlastní pocity. Koukal jsem se mu do těch jeho očí a na mysl mi vyvztanula jediná vzpomínka. Jsou to 4 měsíce. Náhodou jsem Gerarda na záchodě nachytal jak si tam "dělal dobřě". To byl trapas, stál jsem ztuhlej ve dveřích, koukal na to jeho péro on koukal na mě, vsadil bych se, že jsme tam tak hleděli dobrý 2 minuty, než jsem se zase vzpamatoval zamumlal sorry a rychle zabouch.Ale proč na to vzpomínám právě teď? Ptal jsem se sám sebe...Co to má společnýho s tím...ah..kurva..najednou mi do sebe všechno zapadlo...Jako skládanka...vždyť jsou to přesně 4 měsíce, so jsem se začal s Jamiou hádat...4 měsíce co jsem úplně v prdeli...KURVA!KURVA!
Gerard:
Frankie zničehonic vyvalil oči a spadla mu čelist. Hleděl upřeně zase na tu prázdnou flašku a vypadal vyděšeně. Kurva doufám, že nedostal nějakej epileptickej záchvat. ,,hey ! Frankie! Kurva seš v pohodě?" promluvil jsem na něj s přehnanou starostí v hlase. Trhnul sebou a podíval se na mě s ruměncem ve tvářích. ,,Prosim tě já si zajdu do koupelny, jo?" řekl mi a jakmile jsem kývnul odkráčel pryč. Když jsem slyšel jak dveře koupelny zaklaply, vstal jsem a vydal se směr : koupelna. Opřel jsem se o dveře a poslouchal co se děje uvnitř.
Frankie:
Co mám kurva dělat? Teď už je mi to jasný. Jsem do něj zamilovanej! Pochodoval jsem z jedné strany koupelny do druhé a každý dvě vteřiny říkal KURVA! Naklonil jsem se nad umyvadlo a opláchnul si obličej. Koukl jsem se do zrcadla. ,,Do prdele co blázníš Frankie!" promluvil jsem na svůj odraz v zrcadle. Stčil jsem si hlavu pod kohoutek a pustil ledovou vodu. Aaaaa kurva, pěkně ledová. Podíval jsem se na své ruce. ,,Proč zrovna já? Kurva..takový problémy nemá snad nikdo.." řekl jsem zase nahlas. ,,KURVA! VŽDYŤ TY HO MILUJEŠ TY ZKURVENÁ BUZERANTSKÁ TROSKO, aspoň si to přiznej!"
Gerard:
Co? Kurva...
Frankie:
Ah....co mám teď Gerardovi říct. otočil jsem se chňapl za kliku a prudce otevřel dveře, který do něčeho narazili. To něco, byl gerard. ,,Eh Frankie...." řekl tiše a červenal se. Tak teď už jsem v prdeli. nenechá mě tu ani vteřinu. ,,Možná by bylo lepší, kdybys..." ,,JO! Vypad! Je mi to jasný už jdu!" zařval jsem nepříčetně. ,,Ne! Kurva nebuď hned tak nasranej! Chtěl jsem říct, že bys měl..." nevěděl jsem co chtěl říct, ale věděl jsem co musím udělat, než mi řekne abych si našel jinou kapelu, jiný byt, jiný život. ,,DRŽ UŽ TU HUBU!" řekl jsem jen a vrhl se na něj. ,,Co to kurva..." stačil jen říct než jsem mu vrazil jazyk do pusy. Oh bože, chutnal tak skvěle!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 haniczqa haniczqa | 12. září 2007 v 9:31 | Reagovat

lol....XD

2 Elizabeth Way Elizabeth Way | Web | 25. listopadu 2007 v 10:13 | Reagovat

skvělý...jak jinak že?XD

3 DarkFire DarkFire | Web | 27. listopadu 2007 v 15:36 | Reagovat

Mazéééc!!! Jen trochu překurveno ne? :P

4 Robias.xoxo Robias.xoxo | 16. prosince 2007 v 18:24 | Reagovat

kurva, kurva, kurva, kurva, kurva.......to bylo kurva fajn xD

5 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 12:43 | Reagovat

Hah..xD.. Budu ráda když se týden nebudu chlamat xD...

6 ZyXelka ZyXelka | 28. ledna 2008 v 15:27 | Reagovat

jooo kurva kurva kurva! xD

7 MaRiSsA MaRiSsA | 1. března 2008 v 8:03 | Reagovat

mohla by si si odpusťiť tie nadávky,inak to bolo oka

8 Ivča Ivča | Web | 3. března 2008 v 21:33 | Reagovat

heh, já jsem so asi od druhý půlky chechtala jak ňákej idiot!!! pořát jen hihihi...hohoho!!! kurva, musím jít na další díl :-D

9 MCRfansKikusQha MCRfansKikusQha | 8. srpna 2008 v 12:05 | Reagovat

wooow :D sranda- zatial to tak vyzeraa..

10 Lucajdiik Lucajdiik | E-mail | 1. února 2009 v 15:59 | Reagovat

mno suprrrrrrrrrrrrrrrr....X)

11 Ales Ales | 29. března 2009 v 19:24 | Reagovat

hey to je kurevsky dobrý! ×D

12 kika kika | 12. dubna 2011 v 15:10 | Reagovat

ja som uz zacala mat nervy s toho kurva kurva...:D..ale inak je to dobree

13 Partyposion Partyposion | E-mail | 12. října 2011 v 15:06 | Reagovat

boha ludia ...xD xD ja nemožem ...xD lepšie príbehy som ešte nečítala !! ale fakt je to trochu prekurvované ..xD

14 Kaya Kaya | 19. února 2017 v 17:19 | Reagovat

...O 10 let později. Furt to nemá chybu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama