Love from party 3

29. srpna 2007 v 17:34 | Anett+Pája |  Frerard -> Love from party
Gerard:
Dost nerad jsem ho opouštěl ale musel jsem, měl jsem toho hodně k zařizování. Vymyslel jsem si na něj dost pěknou věc. Jen doufám, že mi Matt pomůže. Jen co jsem vrazil do dveří tak na mě hned zaútočil Mikey. "Kdes byl tak dlouho? Neřikej mi, že s tim Frankem? A já si myslel, že je normální." "Nech mě bejt, je to jen a jen moje věc!" vypadal ublíženě. "Tak sorry, že jsem se vůbec zeptal. Jdeš zase ven?" " Jo, ale asi se vrátím až zítra." Proč se tak stará? Je snad moje máma? " Ok, víš brácha vypadáš docela happy a to je dobře. Moc dlouho si byl takovej nijakej. Tak si to užij." Poplácal mě otcovsky po rameni a odešel. Nechápal jsem to, že je rád? On snad spadnul na hlavu. No nic, musím zavolat Mattovi.
Po chvíli: Jsem rád, že mi Matt vyhověl. Ta a teď se musím jít připravit, to zase bude tuhý boj s tím, co na sebe. Bylo už půl osmí, vzal jsem si klíče od auta a vyšel z pokoje. Na chodbě jsem potkal Mikeyho, pozdravil a odešel. Já musel taky.

Frankie:
Vůbec jsem nevěděl co si vzít na sebe! Vyřešil jsem to černejma kalhotama a bílím tričkem. Bylo už sedm a já se klepal jak drahej pes. Musel jsem si zase po dlouhý době zapálit. Tentokrát přijel dřív. Zaklepal a já málem nalít na dveře jak jsem spěchal. Otevřel jsem a on tam jen tak stál. Podíval se na mě a já zase ucítil to šimrání. "Tak můžeme?" "Jasně." Usmál jsem se na něho a zavřel za sebou. Nastoupili jsme do jeho auta. "Noták, co sis na mě připravil?" "Nech se překvapit!" A tajemně se usmál. Jeli jsme ani ne čtvrt hodiny a pak jsme zabočili k jednomu letnímu kinu. "Tak a jsme tu. Doufám, že máš rád filmy." Jistě, nejvíc komedie." "V tom případě to je jedině dobře." Vystoupili jsme z auta, kino zelo prázdnotou, ale bylo osvíceno. U první řady byl připraven vozík s popcornem. Koukal jsem docela překvapeně. "Tak prosím pane Iero, vítejte na dnešním promítání. Dnes dáváme Scary Movie 1. Kino máme pouze pro sebe." Bylo to neskutečný. "To všechno jen pro nás dva?" "Jo." Musel dostat pusu. "Jak?" "Ale, jeden můj kámoš tohle vlastní. Něco mi dlužil tak jsem si to vybral. Běž si sednou úplně dolu. Já zapnu promítačku." Šel jsem si sednout. Páni, celé kino jen pro nás dva! Světla trochu potemněla a film se spustil. Za chvíli přišel Gee. Přinesl dva kelímky popcornu a sedl si vedle mě. Celej film seděli vedle sebe. Tohle jsem ještě nezažil.
Gerard:
Byl tak unešený z toho, co jsem pro něj udělal. Celej film bedlivě sledoval, já nemohl, pro mě byl celý film jen on. Po závěrečných titulkách se na mě otočil a políbil mě, vypadal hrozně nadšeně. "Tohle bylo úžasný! To se mi ještě nestalo. Moc ti děkuji." Usmál se takovým způsobem, že mě dokonale uzemnil v křesle. "Půjdeme ke mně, dáme si zmrzlinu." Odporovat bylo nemožné, oba jsme věděli, že se jen vymlouvá. Celou cestu se usmíval. Hned jak jsme dojeli k němu domu zatáhl mě dovnitř a začal mě líbat.
Frankie:
Tohle bylo nejúžasnější rande! Věděl jsem, jak skončí. Vykoktal jsem nějakou hloupost abychom museli ke mně domu. Jakmile jsme byli uvnitř tak jsem se na něho vrhl. Šli jsme pomalu do ložnice. Cestou poztráceli všechno oblečení. Líbali jsme se až ke dveřím do ložnice. Otevřel jsem a došli k posteli. Svalili jsme se na ni a hladili se po celém těle.
Gerard:
Bylo to naprosto neuvěřitelné. To, jak se na mě vrhl, ten přesun do ložnice. Líbání, hlazení, dotýkali jsme se jeden druhého úplně všude. Nenápadně mi sjela ruka k jeho rozkroku. Vůbec neodporoval, jen potichu vydechl "Gee." Přestal jsem myslet na všechno a na všechny ostatní a začal jsem ho uspokojovat. Frankie mě celou dobu hladil po vlasech. Jakmile Frankie dosáhl vrcholu vzdychl "Ach Gee!" Byl celý rozklepaný ale tvářil se šťastně. A zase mi řekl, že mě miluje! Nevěřit mu, by bylo jako spáchat hřích.
Frankie:
Měl jsem z toho docela strach. S klukem jsem nikdy nic neměl a s Geem jsme se vždy jen líbali. Ale když začal prohledávat můj rozkrok nechtěl jsem, aby přestal. Cítil jsem každý pohyb jeho těla, cítil jsem jeho dech ve své tváři. Když mě uspokojil, nevěděl jsem, jak se mám chovat. Musel slyšet znovu "Miluji tě Gee." Nádherně se usmál. "Taky tě miluji Frankie!" a dlouze mě políbil. Panebože, je dokonalej! Naše rty se pojily, jazyky si spolu pohrávali, ruce opět začali klouzat po našich tělech. Už jsem se nebál, našel jsem Geeho juniora J… a začal si s ním hrát. "Jéé Frankie." Vzdychl Gee a já věděl, že nechce abych přestal. Hladil mě po vlasech a přitom vzrušeně oddychoval. "Už…." Vydechl po chvilce. Byl hodně roztomilej. Pak jsme se na sebe jen tak dívali. Má nádherný zelený oči. Miloval jsem ho a on miloval mě. Nic víc jsme nepotřebovali, nic víc pro nás neexistovalo. Ležel jsem Geemu v náruči a ještě pořád jsme oba docela oddechovali. Byli jsme propletený ve vzájemném obětí. Už začínalo svítat, když jsme konečně usnuli, ale nehnuli jsme se jeden od druhého ani na centimetr. I přestože jsem spal, pořád jsem si Geeho hlídal jestli je semnou. Držel si mě u sebe a já měl pocit, že mě nikdy nenechá samotného. Jen doufám, že on cítil to samí.
Gerard:
Byl jsem tak neuvěřitelně šťastný, když jsem byl s ním. Celou noc jsme strávili v těsném obětí a nehnuli se od sebe. Nechtěli jsme. Frankieho jsem si držel u sebe, bál jsem se, že by se mi mohl ztratit. Snad se to nestane. Chci být pořád jen sním. Dalších pár týdnů bylo jako v pohádce. Přestěhoval jsem se k němu, Mikey byl trochu šokovanej, ale zase byl rád, že je sám, takhle může pořád pařby kdy se mu zachce. S Frankem jsme se od sebe ani nehnuli. Snažili jsme se být pořád spolu. Byl dokonalej a já ho zbožňoval. A noci byly lepší a lepší. Někdy jsme prostě usnuli, ale jindy to bylo něco neskutečného.
Frankie:
Gee se nastěhoval ke mně. Byl jsem tak nadšenej, že bude bydlet semnou! Byli jsme skoro pořád spolu. Je tak úžasný. V noci jsme si občas vymýšlely různé "věci". Nikdy jsem nezažil to, co s Gerardem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anett Anett | E-mail | 29. srpna 2007 v 17:43 | Reagovat

Slíbila jsem pokráčko, snad se bude líbit

2 pájina pájina | 29. srpna 2007 v 19:11 | Reagovat

skvělý!!

3 Matty Matty | 30. srpna 2007 v 11:48 | Reagovat

Vánoc!Vánoce!VÁNOCE!!!!xD

4 Dee Dee | 30. srpna 2007 v 20:07 | Reagovat

Svátek svätého Frerada!!!hm.........kdy?...Každej frerardovskej den!juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

5 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 21:53 | Reagovat

Já už nevím jak to říct...asi prostě...JÁ TO ŽERU xD..!

6 K@tk@(Gee<3) K@tk@(Gee<3) | 26. března 2008 v 18:05 | Reagovat

Wow,to bylo kráááásný XD...!

Jo,a svátek svatýho Frerarda je pro mě každej den,tso si přečtu další část wašich úúzhasných powídek...!XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama