Love from party

28. srpna 2007 v 21:05 | Anett+Pája |  Frerard -> Love from party
Frankie:
Dneska ke mně přišel Brian s tim, že jeho kámoš pořádá pařbu. Moc se mi tam nechtělo, ale Brian mě tak dlouho ukecával až mě dostal. Stejně sem neměl nic v plánu. Na rozjezd jsme si dali pár piv a pak sme vyrazili. Už z dálky jsme slyšeli dunění muziky a když jsme dorazili na místo, už se tam válelo pár opilců. Klepat jsme ani nemuseli, domovní dveře byli otevřený. Brian na někoho zamával a on přišel k nám.
Shlídnul mě pohledem od hlavy až k patě a prohlásil "Ty vole kdes ho vyštrachal?" Brian se začal smát. Nechápal jsem. "Já jsem Frank". Představil jsem se a podal mu ruku. Přijal a s úsměvem řekl "Já jsem Mikey, tak vítej a chovej se jako doma". Usmál se na mě, mrknul na Briana a odešel. "Jdu si pro pití, nechceš taky?" zeptal jsem se Briana. "Ne díky, musím si jít promluvit s Mikeym" odpověděl a odešel. Beznadějně jsem pohodil rukama. Skvělí, nechal mě tady samotného.

Otočil jsem se ale do někoho sem vrazil. "Do prdele! Sem celej politej pivem" rozkřikl jsem se. " S-sorry" vykoktal ze sebe kluk, kterej toho nejspíš už dost vypil. "To je dobrý" opáčil jsem sem. "Jen mám mokrý celý tričko a bydlim odsud dost daleko," vysvětloval jsem mu "co teď budu asi tak kurva dělat?". Skrčil se jako by čekal ránu. Pak ze sebe vykoktal "Sorry vole, já nechtěl. Jestli chceš tak ti nějaký tričko půjčím." Podíval jsem se na něho nechápavě. "Ty tady bydlíš?" Koukal na mě jak když sem spadnul z jahdy. "Bydlim tady s bráchou, tak chceš to tričko nebo ne?" "Jo." Doufám, že to vyznělo nasraně. "Tak pojď za mnou." Propletli jsme se až k hlavnímu schodišti a vyšli nahoru do patra.
Vytáhl z kapsy klíš a zamířil ke dveřím. Byly to druhý zprava a byly skoro celý černý. Místnost do které jsme vešli byla prostorná a zdi byli pokreslený dosti zvláštními obrázky. Pod okny měl velkou postel s černým povlečením. Po obvodu jedné stěny měl skříně. Zamířil k nim a otevřel šuplík, začal se v něm přehrabovat. "Jak se vůbec jmenuješ?" "Hmm Gerard" odpověděl s hlavou pořád skloněnou do šuplíku. " A jak se jmenuješ ty?" " Já jsem Frank." Kývl hlavou na srozuměnou a hodil mi, jak jinak, černý triko. "Převlíknout se můžeš v koupelně, to jsou ty dveře vedle tebe. Počkám tady." "Díky, máš to tu pěkně pomalovaný, to jsi maloval ty sám?" optal jsem se, se zájmem. "Hmm." Otočil se tak jsem zalezl radši do koupelny. Vypadala docela normálně. Rychle jsem se převlíkl a vrátil se k Gerardovi. Podíval se na mě s podivným zájmem. "Docela ti to sluší." Usmál se na mě.
To mě trochu vyvedlo z míry. Ale musím přiznat měl pěkný úsměv. "Hmm dík" usmál jsem se na něj na oplátku. "Takže si to kreslil ty?" "Jo, vystudoval jsem výtvarnou školu." "Páni, je to fakt pěkný." Konečně jsem si ho mohl pořádně prohlédnout. Byl vcelku vysoký, vyšší než já, docela dobrou postavu, hezký zelený oči a milý úsměv. Asi si něčeho všiml, protože se na mě tak blbě podíval "Co je?" Trochu sem se začervenal. "Ale nic," nakonec jsem se sebe dostal. " No asi pudem dolu ne?" Navrhl jsem mu a v duchu jsem se modlil, aby tahle trapná chvilka konečně skončila. Jen přikývnul a šel ke dveřím. Sešli jsme dolů. Všiml sem si Briana. "Tak ahoj." Rozloučil sem se. Brian měl už dost upit a chtěl domu. Mě se nikam moc nechtělo a tak sem šel hledat konečně to pití.
Našel jsem sud s pivem a nalil si do kelímku. Už ani nevim kolik jsem jich měl. Sesunul jsem se do křesla a říkal si, že ten Gerard byl skutečně docela pěkný. Bože nad čim to přemýšlím? Vždyť jsem na holky. Ale evidentně mě to teď netrápilo. Asi jsem na chvíli usnul, protože semnou pak začal někdo cloumat. Otevřel jsem oči a trochu se usmál, něco mě šimralo na tváři. Byl to Gerard, to co mě šimralo, byly jeho černý vlasy. "Pojď prosím tě, vyspíš se trochu nahoře." Řekl mi, a tak jak řekl, tak se stalo. Šel jsem zase za ním jako ovečka. Páni, má pěknej zadek! Ksakru, už zase nad nim přemejšlim. Už zase sme byli u něj. "Vyspíš se tu na mé posteli a já tě ráno odvezu domu." A opět se na mě usmál, podlomily se mi kolena a spadl jsem mu přímo do postele. Doufám že si ničeho nevšiml. Hned jsem usnul.
Gerard:
Ježiši co to je za prcka co se mi pořád plete do cesty? Ten pitomec mi vylil pivo. Měl celý triko mokrý, nabídl jsem se, že mu nějaké půjčím. Pěkně se mu to mokré triko lepilo na tělo. Ale dost Gee, zařekl ses, že kluci jsou už pro tebe tabu. Když vyšel z koupelny docela blbě se na mě podíval, doufám, že to nebyl ten pohled který si myslím. Asi se lekl a řekl, že by bylo lepší jít dolu. Hned dole se někam zdechnul, já se vrátil z5 do pokoje se prospat ale v tom randálu to nešlo. Tak jsem si došel dolu pro pití a spatřil toho Franka jak je úplně odrovnaném a spí v křesle.
Vypadal hodně roztomile. Šel jsem ho probrat, usmál se na mě. Ježiši už si dokonce představuji jak se na mě směje! Navrhl jsem mu, že může spát u mě v pokoji. Souhlasil, celou dobu co šel za mnou jsem cejtil jak mě hypnotizuje pohledem. Došli jsem ke mně do pokoje, zeptal jsem se ho, jestli nechce ráno hodit domu, přikývl. Usmál jsem se na něho. Podlomili se mu kolena s padl mi přímo do postele.
Frankie:
Ráno jsem se probudil s pěknou bolestí hlavy. Sakra to musel bejt ale pořádnej mejdan, doufám, že sem moc nevyváděl, pomyslel jsem si. Přece jenom, vim, jak se umim pořádně odvázat. Chvíli mi trvalo než sem se vyhrabal z postele. Šel jsem do koupelny abych se trochu opláchnul. Pohled na mě do zrcadla se mi moc nelíbil. Na tváři byly obtisknutý hodinky a k tomu jsem měl pěkný kruhy pod očima. Naštěstí to trocha vody zpravila. Sešel jsem dolů kde to vypadalo jako po výbuchu atomovky.
Vožraní lidé spali kde se dalo a na zemi se válelo spoustu prázdnejch kelímků od piva a další jiný věci. V kuchyni jsem našel Gerarda. Zrovna snídal. Když mě uviděl rozkošně se na mě usmál. Sakra, už zase ten divnej pocit v břiše. Ještě jednou se na mě takhle usměje a zase se mi podlomí kolena. "Dáš si snídani?" zeptal se s úsměvem na tváři. "Udělám ti slaninu s vajíčkama." "Ne, děkuji, jsem vegetarián." Roztomile sklopil oči a omluvil se. "Promiň, no a nedáš si alespoň jablko?" navrhnul. "Myslím, že bych asi hodil šavli." Supr Franku, lepší věta tě fakt asi nemohla napadnout. Co si o mě teď asi bude myslet? "No dám ti alespoň trochu vody a nějakej prášek aby ti nebylo špatně." Docela hezky se o mě stará. Vůbec mi to nevadilo. Ježiši Franku přece se ti nemůže líbit kluk" V tom do kuchyně přišel Mikey.
"Hoj Franku, tak ses seznámil s mim teplim bráškou Gerardem?" Smál se na celý kolo a pokračoval v posmívání. " Nechtěl si ho doufám sbalit Gee, že ne? Frank je totiž normální na rozdíl od tebe!" Byl fakt dost trapném. Gerard něco nesrozumitelného zamumlal a odešel. Koukal jsem na Mikeyho tím nejhorším pohledem jakej jsem uměl. "To od tebe nebylo moc hezký." Pověděl jsem mu a odešel. Zašel jsem nahoru za Geem. Seděl sklesle na postely. "Není ti něco?"Smutně se na mě podíval, kurňa zase ten divnej pocit v břichu. " Ne, jen no víš, hmm jak řikal Mikey, že jsem teplej je to pravda.! Vypravil ze sebe ztěžka.
Kurva vždyť já asi taky! Chtělo se mi říct ale nic sem ze sebe nedostal. Jen jsem se na něho podíval a povzbudivě se na něho usmál. "Víš, každém je nějakej a mě nevadí že seš teplej. Supr, další skvělá věta, bravo pane Iero! Úsměv mi oplatil. "Dík, brácha to řiká všude a docela mě s tim shazuje, nesnáším ho zato!" "To je OK, já tě chápu." Cože? Že ho chápu? To už mu rovnou můžu říct že ho miluju! Hezky se na mě podíval. "Večer sem ti slíbil, že tě odvezu domu, tak pojď." Vstal, zahrabal v nočnim stolku a vzal si klíče. " Hmm mužem se projít venku, je krásně," navrhl jsem "a navíc nebydlím odsud tak daleko jak jsem včera tvrdil." Moc pěkně se na mě podíval " Dobře, jdeme." Vyšli jsme z pokoje na chodbu a tam potkaly Mikeyho, divně se na nás podíval. "Doufám, že budete hodní a ty ho Gerarde nikde nepřefikni, do půlnoci ať si doma." A odkráčel. Sešli jsme dolů a ven do letního počasí. Celou dobu jsme si povídali, zdálo se mi, jako bych ho znal už léta. Je vážně suprovej.
Gerard:
No skvělý, ten pitomec Mikey mu řekl, že jsem buzna! Ten to taky musí vykecat každýmu. Naštvaně jsem odkráčel do pokoje. Za chvíli přišel Frankie. Mumlal něco o tom, že každej sme jinej a jemu to nevadí. Páni, takže on mě bude už i litovat? Vždyť mě zná jen chvíli! Radši ho odvezu domu ať se nemusím mučit pohledem na něj. Řekl, že by šel radši pěšky a spiklenecky se na mě usmál. Na chodbě jsme potkali Mikeyho, zase mi dával rozkazy, už abychom byli pryč. Venku vládlo pěkné letní počasí. Celou cestu jsme proklábosili, je dokonalej.
Frankie:
"Tak tady už to stačí, ten bílej dům je můj." Zatvářil se smutně, píchlo mě z toho u srdce. Pocuchal jsem mu trochu vlasy a snažil se, aby to nevypadalo moc teploušky.
Gerard:
A ksakru tak jsme už u jeho domu, má pěknej barák. Zatvářil jsem se smutně. Pak ke mně přistoupil a pocuchal mi vlasy. Najednou mi v břiše vybouchly tisíce hvězdiček a já přikročil k němu a musel jsem ho políbit.
Frankie:
Ježiši co to dělá? On mi chce snad dát pusu? To snad ne! Ale pozdě na to, abych cukl. Jeho rty se spojili s mými. Má tak jemné a měkké rty.
Gerard:
Bože, chutnal tak sladce! Kousek pootevřel ústa a naše jazyky se spojily. Bylo to tak neuvěřitelné! Najednou se odemne odtáhl. Vypadal tak provinile. "Víš," řekl "já ještě nikdy s klukem…" nemohl se vyjádřit. "Asi bych měl jít, víš kde bydlim tak se kdykoli zastav. Zatím ahoj." A odešel. Nemohl jsem tomu uvěřit, on mě tu nechal! Ale chápu, že byl vystrašený. Otočil jsem se k odchodu ale ještě na mě zavolal. Doběhl mě, strčil mi nějaký lístek do ruky, usmál se a odešel.
Frankie:
Nečekal jsem, že to semnou tak otřese. Odtáhl jsem se od něho ikdyž jsem nechtěl. Něco jsem mu řekl a zmizel. Vypadal zklamaně. Když jsem vstoupil do baráku cítil jsem se mizerně. Našel jsem kus papíru, napsal na něj svoje číslo a zavolal ze dveří na Všeho, otočil se na mě s nechápajícím výrazem ve tváři. Doběhl jsem ho, vrazil mu lísteček do rukou a usmál se na něj. Odešel jsem už s lehčím srdcem.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daisy Daisy | 28. srpna 2007 v 22:08 | Reagovat

wooohooo to vypadá slintozně....

2 vali vali | 28. srpna 2007 v 22:47 | Reagovat

:-***

3 Matty Matty | 29. srpna 2007 v 11:04 | Reagovat

Jhůa!!!!:D

4 Dee Dee | 30. srpna 2007 v 19:42 | Reagovat

heeeeeeeeeeeeee das ist so gut...

5 Meckki Meckki | E-mail | Web | 31. srpna 2007 v 11:38 | Reagovat

Dee: Sehr...

6 Piratka Piratka | Web | 3. září 2007 v 16:28 | Reagovat

konečně něco, kde je Mikey hajzl :D Supr, né, že bych mu to přála :D

7 XDXD XDXD | 19. prosince 2007 v 19:42 | Reagovat

Eeey, to se mi líbí, Mikey hajzl, Gee chuďátko a Frankie sladkej jako dycky :o* :D xD...

8 Ivča Ivča | Web | 6. března 2008 v 13:06 | Reagovat

*slint*

9 K@tk@(Gee<3) K@tk@(Gee<3) | 23. března 2008 v 16:47 | Reagovat

Yeaaaah...kurwaaa.....bozhííííí....mrtěěěěěě....chápeššššš???neeee???neboj,I´m not normal..XDXD

10 Princ Princ | E-mail | Web | 13. října 2011 v 1:00 | Reagovat

Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses medvědem....:-)

11 Gabrielle Gabrielle | E-mail | Web | 30. května 2013 v 14:57 | Reagovat

neee Mikey ty přece nejseš ďábel! Viď že ne?! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama