Little bitch 5. - END

6. srpna 2007 v 17:33 | ZyXelka |  Frerard -> Little bitch
Seděl jsem u Gerarda v kuchyni. V jeho ložnici jsem strávil dlouhej týden plnej bolesti. Teď už jsem se cítil vážně líp. Pomalu jsem přežvýkával toast se sýrem a čekal až se vrátí ze školy. První tři dny trávil se mnou...jak se mi ale trochu ulevilo začal chodit zase do práce. Samozřejmě, všechna okna a dveře zamčený. Schovával přede mnou i nože. Nevadilo mi to, vím, že se o mě bál. Zámek ve dveřích zarachotil. Gerard vklouzl dovnitř a zase za sebou zamknul. ,,Ahojky Frankie...jakej byl den?" řekl a zářivě se na mě usmál. ,,Jo dobrý...vstával jsem teprve před chvílí..." ,,Aha..." přistoupil ke mě a vytrhl mi toast z ruky. Zakousl se do něj a zase mi ho vrátil. Copak netušil, jak moc mě tímhle dráždí? ,,Dám si sprchu a pak se podíváme na nějakej film, ok?" ,,Ok..."

Gerard tam pustil blbej film. Ani jsem nevnímal co to bylo. Vím, že jsem byl hloupej, ale pořád jsem si myslel...že třeba mám u Gerarda nějakou šanci...Seděl vedle mě tak blízko. ,,Co je? Ty ten film vůbec nesleduješ?" řekl, když si všiml, že na něj civím. Jsem tak blbej...copak by chtěl mít něco s děvkou? Feťákem? Musel jsem to nějak zakecat. ,,Já...přemýšlel jsem..." ,,Nad čím?" ,,Víš...napadlo mě...kdy budu moct jít...už domů...nebo...kam jít...protože domů nechci." Přátelsky mě poplácal po zádech.
,,Myslím, že tě tady budu "držet" ještě tak týden...vím, že ti už je dobře...ale kdyby přišel nějakej stres...nebo smutek nebo tak...mohlo by se to vrátit...člověk není nikdy úplně vyléčený...chce to silnou vůli..." ,,Jasný..." asi jsem se zamračil, protože Gerard mě objal kolem ramen a zatřásl se mnou. ,,Hey! Frankie! Všechno bude ok! Jestli nechceš domů...můžeš zůstat u mě na dýl...dokud si něco nenajdeš..." byl tak hrozně hodnej! Nikdo na mě ještě nebyl tak hodnej...Ne Franku nedělej to! Okřikoval jsem se, ale moje tělo mě neposlouchalo. Přitisknul jsem se k němu a políbil ho. ,,Ne Frankie...tohle nedělej..." lehce mě odstrčil. Nemusel mi to říkat dvakrát. Odtáhl jsem se od něj a zasmušile hleděl na ten hloupej film. Co jsem si sakra myslel? ,,Frankie...já...tohle prostě nejde...nefungovalo by to...buďme přátelé, ano?" Neodpovídal jsem, jen jsem hleděl na tu pitomou televizi aniž bych vnímal, co se v ní odehrává. Chytil mě za bradu a otočil můj obličej k tomu svému.
,,Franku! Odpověz mi...nechci ti ublížit..." vytrhl jsem se mu. Najednou se ve mě zvedla taková vlna hněvu, jakou jsem ještě nikdy nepoznal. ,,Neboj se! Chápu tě! Přece by jsi nic neměl s nějakou podělanou děvkou jako jsem já...odporným feťákem..hnusem! Nulou!" ,,Tak to není Frankie...já..." Vrhnul jsem se na něj a z kapsy mu vytáhl klíče. ,,Ne...Frankie..." slyšel jsem jak volá moje jméno. Odemkl jsem dveře bytu a vyklouzl do nočního města. Utíkal jsem rychle. Ohlídl jsem se. Vyběhl před dům...zase mě volal...křičel přes celou ulici. Musel jsem pryč. Už jsem tam s ním neohl zůstat!
Konečně jsem měl pocit...že pro někoho něco znamenám...že mě má skutečně rád! Jenže tak to není...nechtěl mi pomoci, chtěl pomoct sám sobě! Aby se zbavil mindráků, kvůli tomu jeho...Dereckovi...Nezáleží mu na mě...nikomu nezáleží...Proč tady kurva ještě jsem? Co tady dělám? Na tomhle zkurveným světě? Zastavil jsem se. Byl jsem shodou náhod na mostě. Je tohle osud? Mám svůj podělanej život skončit tady? Třeba budu v příštím životě něčím lepším...
Přehoupl jsem se přes zábradlí a hypnotizoval kalnou vodu pod sebou. Odrážel se v ní kus měsíce. Za chvíly jsem uslyšel zvuk motoru auta. Nejspíš Gerardova...Otočil jsem se. Byl to skutečně on. Skoč Frankie! Skoč! nebo tě zase přemluví! Řval jsem sám na sebe v duchu...ale nemohl jsem se odhodlat...nemohl jsem. Gerard vyskočil z auta. ,,Frankie...neblázni..." ,,Vypadni!" zaječel jsem.
,,Nech mě být!" ,,Prosím tě...nedělej to..." ,,A proč ne? Stejně na mě nikomu nezáleží! Ani tobě!" otočil jsem se na něj a věnoval mu nenávistný pohled. ,,Staral ses o mě jen, aby sis vyléčil vlastní minulost...nic pro tebe nejsem..." ,,To není pravda..." přikročil ke mě. ,,Nepřibliižuj se...nebo..." ,,Skočíš?" přerušil mě. ,,Musel bych skočit za tebou Frankie! Musel bych umřít s tebou! prosím tě! neskákej...slez dolů..." ,,Já nemůžu...už nemůžu dál..." rozbrečel jsem se. ,,Spolu to zvládnem...My..." ,,My? Není žádné my! Jsi jen ty a...a Dereck..." ,,To není pravda Frankie..." rychle ke mě skočil a chytil mě kolem pasu. Snažil jsem se vzpouzet, ale měl větší sílu než já. Přetáhl mě přes zábradlí a obejmul mě. Tak pevně. Brečel jsem do jeho černýho trika a on mě k sobě pevně tisknul. Hladil mě po vlasech a šeptal:
,,Frankie...s tebou...zapomněl jsem, že nějakej Dereck vůbec byl...Moc pro mě znamenáš..." ,,Tak proč mě nechceš?" mumlal jsem do jeho od mých slz promáčené hrudi. ,,Já...chci tě tak moc...ale nechci to zničit...bojím se...já se bojím vztahu...všechno zatím skončilo blbě...každej podělanej vztah kterej jsem měl ztroskotal...nechci tě ztratit...myslel jsem, že bude lepší, když budem přátelé...nikdy bych o tebe nepřišel..." Vítr mě šimral do zátylku a já jsem se k němu tisknul ještě víc než předtím. ,,Jestli nebudu s tebou...nebudu už s nikým..." šeptl jsem a přitiskl svá ústa na jeho. Trochu sebou cuknul. Myslel jsem, že mě zase odstrčí, pak se ke mě přilepil a líbal mě s takovou vášní...takovou láskou...LÁSKOU? Miluje mě? ,,Prosím...už mě neděs jo?" řekl, když jsme se od sebe odtrhli. ,,Teď pojedeme domů..." kývl jsem. Nasedli jsme do auta a jeli domů...domů...
V autě jsme k sobě vůbec nepromluvili. Gerard mi jen položil ruku na koleno a roztomile se na mě usmál. Nepadlo mezi námi ani slovo. po chvilce jsme dojeli domů a nahrnuli se zpět do bytu. Gerard mi nabídl popkorn a já ho s úsměvem přijal. ,,Nechceš se dodívat na ten film?" usmál jsem se a rychle zakýval hlavou. tak rychle, že mě v ní zase bodlo...Asi jsem se zatvářil vyděšeně. ,,Franku?" podíval se na mě Gerard tázavě. ,,To nic..." usmál jsem se a nacpal si do pusy velkou hrst popkornu. Gerard zapnul televizi a sedl si vedle mě. Nalepil jsem se na něj a poslouchal tlukot jeho srdce. připadal jsem si jako ve snu...
ještě před pár týdny bych teď byl na silnici nebo se někde válel s herákem v krvi...místo toho jsem se lepil na člověka, kterej pro mě udělal víc, než kdokoliv jiný za bcelej můj posranej život. ,,Dáš mi taky popkorn?" Zasmál se Gerard. ,,Jasně." řekl jsem a nasypal si jich pár do pusy. Nastavil jsem svá otevřená ústa k němu, aby pochopil, že si je má vzít. vědoucně se usmál a "převzal" si pomocí jazyka popkorn z mých otevřených úst. ,,Nejlepší popkorn jakej jsem kdy jedl..." zasmál se a dál se věnoval televizi. Kurva byl jsem vážně šťastnej! Takhle šťastnej jsem nebyl od...vlstně nikdy... ,,Gerarde?" ,,Hmmm..." podíval se na mě, když se objevily závěrečné titulky. ,,Miluju tě." Usmál se.
,,Frankie...já..." ,,Nemusíš mi odpovídat! Stačí, že tu jsi se mnou!" řekl jsem a nežně ho políbil. Gerard mě objal kolem pasu a vjel mi jazykem do pusy. Chvíli si naše jazyky spolu pohrávaly. Pak se ode mě odtrhl, vstal a vzal mě do náručí. ,,Chci aby to bylo hezký Frankie...tak hezký...jako jsi to nikdy nezažil..." šeptal mi do ucha a nesl mě po schodech nahoru do ložnice. Položil mě na postel a lehl si vedle mě. Navzájem jsme se skrz naše polibky svlékly. Chystal jsem se, vykouřit ho. Ale Gerard mě od sebe odstrčil.
,,Ne Frankie...Dneska jsem děvka já..." řekl chraplavě a já se nechával unášet rozkoší. Gerard měl pravdu. Takhle krásný...jsem to ještě nezažil...byl tak jemný...Když se naše pohyby zpomalili a Gerard ležel pode mnou naprosto vyčerpaný...cítil jsem se..jo, jako král....,,Frankie?" ,,Hmmm..." ,,Taky tě miluju..." řekl hlasitě a políbil mě. Konečně! Tak takový to je...cítit lásku a být milován...nádherný...
Nečekal jsem, že by to mohlo s Gerardem vyjít. Ale vyšlo to...Za pár dnů jsem se k němu odstěhoval na trvalo...nikdo se o mě nezajímal, takže si nikdo ani nevšim, že u Gerarda bydlím, nebo že s ním spím..ne, spím to není to správný slovo...že s ním CHODÍM! Slyšíte? Mám kluka...pro mě je to...prostě úžasný...myslel jsem si, že si budu chtít píchat, ale nechtěl jsem...Gerard byl teď moje droga, na který jsem byl závislej čím dál víc. Když jsem dokončil školu, věnoval jsem se kytaře. Nic velkýho ze mě sice není, ale mě to nevadí...hlavně, že mám Gerarda. Pořád mě hlídá...hrozně mě to baví...nikdy se ho nenabažím...jeho tváře...sladkých slov...slov miluju tě...jediný co mě tíží je to, že jestli se jednou rozejdeme, bude to můj konec, Gerard pro mě znamená vše! Musel bych se zabít...ale nebudu nad tím teď přemýšlet, nebo vás tím zatěžovat...jsem s ním šťastnej...miluju ho, on mě...víc není co řešti...za chvíly jedeme za jeho rodiči...chce mě představit...říká, že jeho rodiče jsou fajn..tolerantní...těším se až je poznám...třeba v nich najdu svoji novou rodinu, tak jako jsem v Gerardovi našel svou jedinou lásku...jedinou...DOSLOVA!
END
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 jásvatá(heh) jásvatá(heh) | Web | 12. srpna 2007 v 17:08 | Reagovat

proč ješte nikto neskomentoval tenhle pěknej príběh?......hmmmmm...

2 Pája Pája | 12. srpna 2007 v 18:42 | Reagovat

Možná proto, že tenhle příběh člověku sebere z úst i ta poslední slova.........prostě dokonalý!

3 DIFIGA DIFIGA | 12. srpna 2007 v 23:53 | Reagovat

tenhle příběh je fakt dost hustej!! mazec!! pěkný!! člověk by jim to i uvěřil co?

4 Gorsvet Gorsvet | 14. srpna 2007 v 17:59 | Reagovat

t jo to je užasný fakt to bere dech i slova

5 Krista.Kika Krista.Kika | 14. srpna 2007 v 21:38 | Reagovat

Tak to teda opravdu nemá chybu.... četlo se to fakt úžasně, je to výstižný, má to myšlenku, všecko!

Perfektní, mocko chválím autora;-)

6 Piratka Piratka | Web | 14. srpna 2007 v 23:57 | Reagovat

NEní co dodat...všechno tu bylo řečeno...a když si k tomu čtení připočítám eště dokreslující hudbu, tak tu normálně brečim! S-U-P-E-R

7 Simíček Simíček | 15. srpna 2007 v 13:50 | Reagovat

Fakt krásný.........

8 lucky_lou lucky_lou | 17. srpna 2007 v 11:53 | Reagovat

je to nádherný :')

9 Mispulee Mispulee | Web | 25. srpna 2007 v 8:50 | Reagovat

moc povedený :) dobrá myšlenka, příběh.. prostě všechno ;)

10 Matty Matty | 25. srpna 2007 v 18:15 | Reagovat

Krásný moc oceňuju žes Franka nezabila :D

11 Lulusha Lulusha | Web | 27. srpna 2007 v 0:07 | Reagovat

je to krásný..mám ráda šťastný konce..

12 Misha Misha | E-mail | Web | 28. srpna 2007 v 20:27 | Reagovat

Krásný...moc povedený, opravdu :)

13 zizi zizi | 31. srpna 2007 v 15:14 | Reagovat

je to dokonalý čtu to celé už podruhé ♥

14 Nathalie Nathalie | 29. září 2007 v 20:24 | Reagovat

Krásnej happy-end =D

15 sweetsky sweetsky | 7. října 2007 v 14:49 | Reagovat

je to krása..to se nedá popsat..měla by se z toho udělat knížka:))

16 Nathalie Nathalie | 1. listopadu 2007 v 0:16 | Reagovat

To čtu už asi po pátý  ráz a můžu s čistým světomím říct, že je to ten nej příběh co sem kdy četla a to jsem ich už přečetla spoustu. Vážně je to ten nejúžastnější frerard na celém frerardovsky skurveně dobrým světě!

♥♥♥ je to prostě skvělý ! =) A já tenhle příbeh miluju!

17 sharlotte sharlotte | 4. ledna 2008 v 23:03 | Reagovat

Wow je to vážně moc hezký! =)

18 Majkííí Majkííí | 17. ledna 2008 v 16:03 | Reagovat

Tak hezký až brečim.XDDD Vážně klásný!Miluju tyhle konce...dokonalý...

19 Suzziik Suzziik | E-mail | 14. února 2008 v 22:07 | Reagovat

Nádherný!!!

20 malutka8888 malutka8888 | 19. února 2008 v 20:45 | Reagovat

Fakt moc krásný...

21 MaRiSsA MaRiSsA | 1. března 2008 v 12:04 | Reagovat

úžasné,krásne a dojímavé..

22 Ivča Ivča | Web | 4. března 2008 v 16:29 | Reagovat

juzisi marja XD to bylo boží...

23 Chigy Chigy | Web | 4. března 2008 v 20:40 | Reagovat

Tenhle přiběh je upe nádhernej moc se povedl krásný !!!

24 Dandulindaaa Dandulindaaa | 30. března 2008 v 17:10 | Reagovat

Nathalie:souhlas!

25 Hanule Hanule | 23. dubna 2008 v 15:14 | Reagovat

Je ot uplne bozi.... tak dojemnej...

,,Jestli nebudu s tebou...nebudu už s nikým..."

... achjo

26 yasmine yasmine | Web | 5. června 2008 v 21:12 | Reagovat

Tk tohle bylo upe... kwásný... tolik lásky... já... nemám slov... jen tohle napíšu, že se mi to strašně moooc líbilo... :)

27 =) =) | Web | 10. července 2008 v 15:53 | Reagovat

Krásný... skvělá story....

28 HEDR HEDR | 31. ledna 2009 v 16:09 | Reagovat

kjásný

29 Lafka Lafka | E-mail | 1. listopadu 2009 v 10:00 | Reagovat

nádherná povídka

30 GisKa_xXx GisKa_xXx | 16. listopadu 2009 v 21:23 | Reagovat

krásný...no ty hrubky teda strašný, ae jinak nádherná story :)

31 sidusHka sidusHka | 6. prosince 2009 v 16:56 | Reagovat

wow...čtu už poněkolikáté...přesně jak už někdo napsal - tenhle příběh vezme z úst i ta poslední slova...já...fakt nevím...je to nádherný, dokonalý, pěkný :* nejlepší příběh tady na frerard blogu! nebo aspoň jeden z těch nej!!! :D

32 X_X X_X | 27. srpna 2010 v 23:27 | Reagovat

nejnádhernější. dokonalost. proč je už éra frerard blogu za náma, sakra? :( já bych tak chtěla, aby to tady pokračovalo...

33 x_kristi_x x_kristi_x | 12. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

normalne ma to rozplakalo...je to velmi krasne...

34 Hongchan-ari Hongchan-ari | 2. srpna 2012 v 17:20 | Reagovat

Neopísateľne krásny príbeh , nenachádzam správne slová teda skorej . . . Slová v takom superlatíve akých je táto dokonalosť hodná ! Môžem len povedať nffkeorogoakqkovn tcjwidivjxjrjfk *ww* gracám dúhu !!

35 Creepy cake Creepy cake | Web | 12. listopadu 2012 v 22:08 | Reagovat


nic jinýho se napsat nedá.

36 Elly Elly | 8. prosince 2013 v 14:22 | Reagovat

lovelyy

37 Vavi Way Vavi Way | 4. ledna 2014 v 21:50 | Reagovat

Tohle by se mělo zfilmovat :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama