Coincidence 3

6. srpna 2007 v 17:27 | ZyXelka |  On your wish -> Coincidence
Tesně jste zvolili, že do pokoje má přijít Frankova matka...XD...let's PARTY!
Do pokoje vrazila Frankova matka. Zastavila se ve dveřích. Vykulila oči když spatřila Frankieho vzhůru. Chvíly jakoby lapala po dechu. Pak se letmě podívala na Gerarda a přiskočila k posteli. ,,Frankie...zlatíčko..." zaševelila vysokým hláskem. Chtěla ho obejmout a políbit na tvář. Frank jí však odstrčil. Paní Ierova se trochu zarazila a pak se zase usmála. ,,Oh bože, jsem tak šťastná, že jsi vzhůru..." řekla a začala posmrkávat.

,,Mami..přestaň dělat divadlo...ztrapňuješ mě i sebe." řekl Frank ledově opět tím silným hlasem. Paní Ierová zalapala po dechu. ,,No Frankie...já přece..." Frankie se zamračil a slova jeho matce zamrzla na rtech. Gerard užasle pozoroval tu scénu. Vůbec nechápal o co jde. ,,Mami...jdi za doktorem nebo tak, a mě nech laskavě na pokoji!" zakřičel málem Frankie. Frankova matka se podívala na Gerarda pohledem, který říkal...měl bys už vypadnout lůzo. Gerard pochopil a vstal. ,,NE! Ty zůstaň Gerarde!" řekl Frankie a chytil Gerarda za ruku. Gee se zase posadil a Frankova matka nazlobeným krokem odešla z pokoje. ,,Ahhh..." zasténal Frank a chytil se za břicho. ,,V pohodě?" ,,Jo..jen..jsem udělal trochu rychlej pohyb." řekl Frankie zase slabým hlasem a pousmál se. ,,Poslyš Frankie...nechci se plést do tvýho soukromí nebo tak...ale tvoje matka..." ,,To je v pohodě..." zarazil Frank Gerarda. ,,Máma...ha! Záleží jí jenom na slušným jméně...Ne na mě..chápeš?" Gerard zakroutil hlavou. Frankie se usmál. ,,Tak to mě asi neznáš...nebo spíš rodinu Iero..." řekl Frank se sarkasmem v hlase. ,,Něco mi to říká..." zamračil se Gee. ,,Jo...nejspíš každý den snídáš v restauraci Big Aero of Iero...nebo kupuješ mlíko tý značky...nebo jed na krysy se jménem Iero repelent...nebo sis už možná všiml tý obrovský hrobky na hřbitově...hah..vypadáš, jako bys tam chodil často..." zasmál se lehce Frank a sjel pohledem jeho bledou pleť oděnou kompletně v černé barvě.
Gerard se pousmál a odhrnul si několik pramenů jeho dlouhých černých vlasů z čela. ,,Takže s rodiči...ty s nimi nevycházíš dobře?" Frank se zasmál. ,,Dobrý Gerarde,...dobře...hah otec by mě už dávno poslal do děcáku..nebo mě rovnou zabil, kdyby mu tolik nezáleželo na tom našem zkurveným jméně...hah...nezapsal mě ani na nějakou prestižní školu...dal mě na měšťanku, abych mu mezi dětičkama zbohatlíků nedělal ostudu..." Gerard ho nepřerušoval...Někdy se člověk dozví víc, když jen mlčí a neptá se...,,Vsadím se...že máma už podmázla ty policajty aby ten útok...heh útok na mě nevyšetřovali...mohlo by se rozkřiknout..co jsem zač...proč mi to udělali...a to by...uh.." zašklebil se a ruka mu automaticky vystřelila na břicho. ,,To by...to by táta nepřežil..." tiše se zasmál. V jeho tváři byla vidět beznaděj a strach, který se už asi dávno naučil před ostatními skrývat. ,,Gerarde...určitě už tě vyslýchali poldové..měl bys...uh..měl bys tu výpověď zrušit...odvolat...nebo kurva já nevím co..." ,,Ne Frankie! Ti co ti tohle provedli, musí být potrestáni!" řekl rozhodně Gee hlasem jako od SuperMana. ,
,Je to jedno Gerarde...trestní oznámení je už stejně v tuhle chvíly ztažený..." pokrčil rameny Gee. ,,Vsadím se...za chvíly zazvoní telefon a táta řekne, abych těm poldům řek...že si nic nepamatuju..nebo, že hah to byli lupiči s ruským přízvukem..." ,,Ale proč Frankie? proč tvý rodiče nechtějí aby za tohle všechno viník zaplatil..." nechápal Gee. ,,Protože...já je vyprovokoval...to já...můžu za to já..." šeptal Frank a civěl do stropu. ,,Frankie...tak mi to kurva řekni!" Frank se mu podíval do očí. Z toho pohledu mu mrazilo. Bylo v něm tolik...tolik prosby o pomoc a přitom odtažitosti..jakoby říkal..zachraň mě, ale drž to v tajnosti...,,Já....řek jsem Thomasovi...já mu řek...řek jsem, že...že má pěknej zadek..." vychrlil ze sebe Frank a zase se zahleděl na strop. ,,A kvůli tomu? Kvůli tomu ti tohle provedli?" Frank se na Gerarda podíval. ,,Každej na škole to ví...že jsem malej buzerant...zkurvenej teplouš...jo je to tak...proto mě všichni nenávidí...mlátí mě..straní se mě...a já s tím nic neudělám...otec...když mi někdo ublíží..hah ještě tomu člověku zaplatí za to, aby nikomu neřekl proč...žádnej z tý zkurvený smetánky se nesmí dozvědět, že syn velkého IERA je teplouš..." slova z něj přímo sršela a Gerard na něj hleděl...hleděl na něj s pochopením. ,,To bude dobrý Franku..." řekl jen Gerard a vzal ho za ruku.
Frankovi se oči zalily slzami. ,,Hah..ale neboj se...jak mi bude 17 vypadnu ze zkurvený vily Ierů...z debilní školy...a budu hrát na kytaru...jo budu velká rocková hvězda..." řekl Frank a zběsile mrkal aby zatlačil slzy zpět do očí. Zazvonil telefon. Oba se na něj podívali. Frank se zhluboka nadechl. ,,Gerarde prosím..necháš mě chvíly..." ,,Jasně..." pokýval hlavou Gerard a vyšel z Frankova pokoje. Opřel se o dveře a rozhlídl se kolem. Rozbušilo se mu srdce. V chodbě stála Frankova matka a mužům v pláštích jako od Colomba strkala do kapes stovky dolarů. Gee odvrátil pohled. Z druhé strany chodby k němu přicházel doktor. Když kolem něj procházel mrknul na něj a povytáhl z kapsy balíček peněz. Škodolibě se zasmál..ani se nezastavil a prošel dlouhou chodbou až někam dozadu...k výtahům..Ta stará bába podplatila i doktora aby zfalšoval lékařskou zprávu. ,,Jasně tati...jo...jasně..." slyšel Gerard z Frankova pokoje. Copak je možný aby byl svět tak nespravedlivej? Frankova matka se podívala na Gerarda zhnuseným pohledem, zvedla obočí a odešla. Dva chlapíci mířili do Frankova pokoje. ,,Dovolíte?" řekl jeden z nich hlasem silného kuřáka. Gerard uvolnil dveře a posadil se na židli, která překvapivě stála před Frankovým pokojem.
Gee se rozvalil. Asi za 20 minut vyšli oba "colombové" z pokoje a v kapse měli Frankovu pochybnou výpověď. Gee se vrátil do Frankova pokoje a posadil se vedle jeho postele. Frank se na něj usmál. ,,A mám to za sebou. Nějací neexistující rusáci, si to teď pěkně odpykaj..." řekl ironicky. Bože...Frank byl úplně zlomený...nedával to na sobě znát..choval se vlastně jako pohodář...ale podle toho jak mluvil,...jak se tvářil...Gee viděl přes tu skořápku bezstarostného kluka moc dobře. Viděl chlapce choulícího se ve tmě, řvoucího o pomoc ve zvukotěsný místnosti. ,,Gerarde...měl bys asi jít domů...musíš být unavenej...ehm a hladovej..." zasmál se Frank když se zvuk Gerardova kručícího břicha rozlehl po místnosti. ,,Nevím, jestli bych měl teď odcházet..." ,,Je to v pohodě....běž...a třeba...třeba se stav..."
,,Jo jasně..." řekl Gee trochu vyjukaně. ,,Počkej..." houkl na něj když už byl Gee na odchodu. ,,Dal bys mi číslo?" ,,Jasně..." Gee vytáhl z kapsy jediný papír který tam našel. Vzkaz Frankovi matky. Geemu se zvedl žaludek. ,,Frankie...jak je na tom tvoje matka se srdcem?" ,,Dobře..normálka...proč se ptáš?",,Ale jen tak." zamručel Gee. ,,Nemáš mobil? Já nemám papír..." ,,Já nevím...jestli mi ho nevzali...já...podívej se do stolku." ,,Jo je tu..." ,,Dobře tak se tam ulož pod Gerard a smajlík, jo?" řekl Frankie tiše. ,,Ok." Gee uložil svoje číslo do telefonního seznamu Frankova mobilu. ,,Tak...ahoj Frankie..." ,, Ahoj Gerarde." usmál se Frank a Gerard vyšel z jeho pokoje. Připadal si tady v nemocnici, skoro jako doma. Při odchodu potkal tu zrzavou sestřičku. Mrkla na něj a olízla si rty. Gerard si jí nevšímal a vyšel ven z nemocnice. Bylo ranný odpoledne, takže provoz na silnicích byl obrovský. Gee vytáhl z kapsy zapalovač a cigaretu. Zapálil si a slastně potáhnul. Nikdo nemůže ocenit kouzlo cigarety po náročným dni tak moc, jako on.
Pomalým krokem se procházel po přeplněných ulicích. Lidi do něj vráželi, šel příliš pomalu na "velkoměstskýho" člověka. Když se dostal na jednu z méně rušných ulic odmávnul si taxíka a nechal se zavést domů. Taxikář ani moc neremcal, když mu Gee zaplatil o 3 dolary míň než měl...Byl to pohodář...Milejch taxikářů je v tomhle městě málo. Vešel do šedého věžáku a vyjel do 14 patra. Odemknul svůj byt a vešel dovnitř. Zase za sebou zamknul a plácl sebou na pohovku. Pár minut jen tak tiše ležel. Pak vzal mobil a objednal si pizzu. Frankie měl pravdu, Gee měl obrovskej hlad. Pizza tu byla v mžiku, a v mžiku byla taky v Gerardově břiše. Gee se cítil podivně prázdný. Bylo příliš brzo na to, aby šel spát. Pro jistotu zapnul televizi, jestli tam neběží něco zajímavýho. Ale nic tam nebylo. Na každým kanále program s úchylnýma cvičitelkama...,,Hop...hop..doleva..doprava! Ještě pět minut a budete hubení jako lusk...!" provolávala jedna z cvičitelek. Gee vypnul televizi a vyšel ven z domu a vůbec ze čtvrti.
takhle jste zvolili
KAM TO KURVA GEE JDE?
Zpět za Frankiem do nemocnice

65 %
20 hlasy
Na nákup

0 %
0 hlasy
Do Frankovi školy

23 %
7 hlasy
Prostě se jen tak poflakovat a kdyžtak nakopat nějakýmu neexistujícímu rusákovi zadek

13 %
4 hlasy
jako nepřejete Geemu žádnou zábavu..ani nakoupit si nemůže..xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 XDXD XDXD | 20. prosince 2007 v 22:56 | Reagovat

Ježiši tak to zas pude za Frankošem??? Neee, já cu toho rusáka xD...!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama